Niedziela, 23 czerwca | Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
09.03.2024 | Czytano: 914

Aphkahazeti w Polsce. Gruziński państwowy balet z chórem i orkiestrą na żywo

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możesz doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii i muzyki.

Aphkahazeti w Polsce. Gruziński państwowy balet z chórem i orkiestrą na żywo
Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możesz doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii i muzyki.

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!
 

W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Czas trwania koncertu to 2 godziny. Więcej informacji dostępnych jest na: www.pankoncert.pl/gruzinski-panstwowy-balet-aphkhazeti

Widowisko odbędzie się w Krakowie 9 marca 2024 roku o godz.16:30 i 19:30 w ICE Kraków

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl