Poniedziałek, 11 grudnia | Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
21.11.2023 | Czytano: 2217

Jutro otwarcie galerii handlowej

W środę otwarta zostanie pierwsza galeria handlowa w powiecie olkuskim. Zlokalizowany w Olkuszu N-Park ma 16 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i duży parking, mogący pomieści 365 samochodów.

Oficjalne otwarcie i symboliczne przecięcie wstęgi zaplanowano na godzinę 11. Dla mieszkańców przygotowano występy lokalnych artystów, zabawy i mnóstwo atrakcji z nagrodami, a także koncert Jacka Stachursky’ego.

Już jutro na zakupy zaproszą olkuszan Biedronka, Sinsay, RTV Euro AGD, Media Expert, Yes Verona, Itaka, Ziko Optyk, Tabak, Stokrotka, Maxi Zoo, 4F, Rossmann, Pepco, Dealz, YUHAO, Diverse, Martes Sport i Empik. W grudniu do najemców N-Parku dołączy Castorama, Apart, Tedi, Woolworth i Świat Prasy, a na początku przyszłego roku również C&A oraz Ochnik.
 

Do zlokalizowanego przy ul. Wspólnej 1 i 1a centrum handlowego można dojechać aż 9 liniami autobusowymi zatrzymującymi się na przystanku Olkusz „Stary”. Samochodem dojazd możłiwy jest z drogi krajowej nr 94.

N-Park w Olkuszu będzie pierwszym w Małopolsce i jedenastym parkiem handlowym Napollo w Polsce. Ideą N-Parków są codzienne, wygodne zakupy w sąsiedztwie domu. Kompaktowy park handlowy realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, które uzupełnia oferta specjalistyczna.  
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl