Piątek, 19 lipca | Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
15.11.2023 | Czytano: 321

"To był kunszt nieograniczonej wyobraźni i projektowania" - mówi o 12. edycji Polki Folki, Aneta Larysa Knap

Ośmiu projektantów, którzy pokazali swoje kreacje pod Tatrami połączył jeden motyw. - W tym roku tematyka czerwonych korali, które miały na celu połączenie regionów - zaznacza Aneta Larysa Knap, organizatorka największego pokazu mody folkowej - Polki Folki, oraz projektantka.

fot. Marcin Szkodziński
fot. Marcin Szkodziński
Pół roku trwały przygotowania do 12. edycji Polki Folki, która odbyła się w piątek wieczorem 10 listopada w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA. - W tym roku była tematyka czerwonych korali, które miały na celu połączenie regionów. Mieliśmy gości z wszystkich regionów Polski, ale także było dużo gości zagranicznych, co jest genialną domeną tego wydarzenia. Mamy międzynarodowe wydarzenie u podnóża Tatr - zaznacza Aneta Larysa Knap. 

Ośmiu projektantów zaprezentowało swoje kreacje. - Przepiękne, wytworne, niezwykle eleganckie. To był kunszt projektowania i nieograniczonej wyobraźni - podsumowuje pokaz Larysa Knap. 

Wśród prezentowanych kreacji na ostatnim pokazie mogliśmy zobaczyć stroje Folk Design autorstwa Anety Larysy Knap. - Miałam ogromną radość przy tworzeniu tej kolekcji. Sprawiało mi przyjemność, że mogłam wrócić do kolorów. Poprzednia kolekcja była bardzo wygaszona i wyciszona ze względu też trochę na czas covidowy, ale przede wszystkim na inspirację Giewontem na tle księżyca, gdzie takie było założenie odgórnie całej kolekcji - zaznacza Aneta. 

12. edycja Polki Folki, to jednak nie koniec. - Plan jest taki, że za rok widzimy się znowu - zaprasza Larysa Knap na kolejne pokazy mody inspirowanej folkiem. 

ms/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl