Piątek, 19 lipca | Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
12.10.2023 | Czytano: 560

Czerwone Korale & Future Fashion (zdjecia i teledysk)

Końcem września w Chicago, podczas festiwalu Góral Mania odbyła się oficjalna premiera najnowszej kolekcji mody Folk Design Anety Larysy Knap pt. "Czerwone Korale", w której pochodząca z Nowego Targu projektantka zawarła symbol Małopolski, który łączy wszystkie regiony.

Czerwone Korale & Future Fashion (zdjecia i teledysk)
Do kolekcji powstała specjalnie zaprojektowana biżuteria z motywami ludowymi oraz nakrycia głowy w postaci ręcznie robionych wianków marki ANUI.

Partnerem wyjazdu do USA był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego 
 
10 listopada w Zakopanem w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa odbędzie się kolejna barwna edycja Polki Folki - "na kryształowym wybiegu".

- Co to oznacza? Że szykuje się fenomenalny wybieg, który będzie inspirowany kamieniem naturalnym w nawiązaniu do gór i Podhala, a jego elementy będą wykonane z prawdziwego kryształu górskiego. Na wydarzeniu będzie można zobaczyć czerwone korale i nie tylko. Kolekcje ubrań z elementami folk a także futurystyczną modę. Wokół wybiegu pojawią się prace malarskie "Polska Wieś "polskiej malarki prosto z  Paryża. Event ma charakter otwarty - mówią Aneta Larysa Knap i Edyta Gąsior z Fundacji Made In Podhale. 
 

Piosenkę pt. "Korale" do spotu reklamującego wydarzenie Polki Folki XII użyczyli jej autorzy: Basia Giewont oraz Korneliusz Flisiak.
 


mat. prasowy, opr. s/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl