Sądecka
Zlot
Dodano: Piątek, 24 czerwca 2022 06:42

Parada Porsche (zdjęcia)

Ponad 100 sportowych modeli Porsche zebrało się na Placu Niepodległości, skąd wyruszyli na słowacką stronę Tatr. - Szukanie emocji w prowadzeniu samochodu. Prowadzenie samochodu nie tylko po to, żeby się przemieszczać z punktu A do B, ale żeby to była frajda sama w sobie - mówi o wspólnej pasji posiadania aut sportowych Wojciech Grzegorski.

Dodano: Niedziela, 27 marca 2022 11:50

Otwarcie sezonu motocyklowego na Podhalu (zdjęcia)

Kilkuset motocyklistów z całej Polski zjechało na Głodowke, aby zainaugurować sezon na dwóch kółkach. – Mamy jeszcze dużo śniegu, ale drogi są już czarne, więc problemu z dojazdem nie ma – mówi Piotr Korczak, kierownik Ośrodka Harcerskiego na Głodowce, gdzie zorganizowano zlot motocyklistów. – Niektórzy jechali nawet 700 km, żeby być tu na zlocie i jeszcze dzisiaj wracają.

Dodano: Wtorek, 11 czerwca 2019 12:00

Setki motocyklistów na zjeździe w Miętustwie

W Miętustwie na Podhalu spotkali się w niedzielę motocykliści z całego kraju, by wziąć udział w dziewiątym już zlocie. Parada z udziałem kilkuset maszyn robiła wrażenie.

Dodano: Niedziela, 5 sierpnia 2018 14:51

Street Food Polska Festival, czyli zlot food trucków przed Galerią Kazimierz (zdjęcia)

Miłośnicy pysznego jedzenia z food trucków znów mieli doskonałą okazję do zjedzenia niepowtarzalnych pyszności. Kolejny w tym roku Street Food Polska Festiwal pod Galerią Kazimierz przyciągnął krakowian.

Dodano: Wtorek, 22 maja 2018 12:58

VIII Zjazd Motocyklowy w Miętustwie z koncertem

10 czerwca w Miętustwie odbędzie się coroczny, ósmy z kolei, Zjazd Motocyklowy, organizowany przez grupę motocyklową Pasja i Wiara oraz miejscową parafię.

Dodano: Sobota, 28 kwietnia 2018 14:44

Parada zabytkowych samochodów w Zakopanem (zdjęcia)

Tradycyjnie, na rozpoczęcie długiego weekendu majowego odbył się Zlot Pojazdów Zabytkowych, towarzyszący Zakopiańskiej Wiośnie Jazzowej. Parada starych samochodów przejechała z Campingu pod Krokwią przez Krupówki na estakadę pod Gubałówkę.

Dodano: Wtorek, 14 czerwca 2016 20:28

Zlot KPK Team

Krakowski Klub KPK Team zorganizował zlot samochodowy na parkingu przy Zamku Tenczyn w miejscowości Rudno.

Dodano: Sobota, 4 kwietnia 2015 20:28

XV Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych "Zdrojowym szlakiem małopolski"

Pod koniec kwietnia rusza Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych. W tym roku to już piętnasty Zlot. Trasa tegorocznego Zlotu przebiegać będzie w większości przez uzdrowiskowe miejscowości małopolski, stąd podtytuł „Zdrojowym Szlakiem Małopolski”. Zlot wyruszy z Łabowej, gdzie w dniu 27 kwietnia odbędzie się zlot gwiaździsty uczestników.

Dodano: Niedziela, 14 grudnia 2014 14:53

Słowacko-polska msza święta w Svicie - przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju

W miejscowości Svit koło Popradu, w kościele pw. św. Józefa skauci słowaccy przekazali harcerzom ZHP - Betlejemskie Światło Pokoju. We mszy świętej wzięło udział około tysiąca uczestników Betlejemskiego Zlotu.

Dodano: Niedziela, 14 września 2014 20:04

Zlot Słowian i Wikingów pod Tatrami (zdjęcia)

Już po raz czwarty na terenie schroniska Głodówka w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Zlot Słowian i Wikingów "Góra Peruna".

Dodano: Sobota, 2 sierpnia 2014 23:17

Kobiety na stalowych rumakach - Zlot WIMA Poland 2014

W środę i czwartek (6 i 7 sierpnia) zorganizowany zostanie Zlot WIMA Poland 2014. Złot zaplanowano na terenie Kościeliska, Zakopanego i Białki Tatrzańskiej. Impreza obejmuje m. in. paradny przejazd ulicami Zakopanego około 250 motocykli, prowadzonych przez kobiety-motocyklistki z całego świata.

Dodano: Środa, 23 kwietnia 2014 20:06

XV Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami Jana Pawła II

W dniach 29-31 maja br. w Rabce-Zdroju zorganizowana zostanie XV edycja Gwiaździstego Zlotu Turystycznego Szlakami Jana Pawła II. Organizatorem Zlotu jest Miejski Ośrodek Kultury, Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój, Biuro Organizacyjne Zlotu przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Dodano: Wtorek, 17 września 2013 20:08

Zlot Słowian i Wikingów Góra Peruna w Bukowinie Tatrzańskiej

W Schronisku na Głodówce odbył się coroczny Zlot Słowian i Wikingów "Góra Peruna".

Dodano: Sobota, 27 lipca 2013 23:52

Zakończył się I Tatrzański Zlot Świętego Krzysztofa (zdjęcia)

NOWY TARG. Na zakończenie I Tatrzańskiego Zlotu Świętego Krzysztofa uczestnicy spotkania wzięłi udział we Mszy Świętej polowej połączonej z poświęceniem pojazdów mechanicznych. Po uroczystościach religijnych - na nowotarskim lotnisku zorganizowany został Piknik Rodzinny.

Dodano: Czwartek, 4 lipca 2013 22:33

Trwa Zlot Harcerzy w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Do W 7 lipca na terenie Górnej Równi Krupowej trwać będzie zlot z okazji Stulecia Harcerstwa w Zakopanem. Poniżej - historia skautingu pod Tatrami oraz zdjęcia z jednego z wieczornych spotkań harcerzy przy ognisku.

Dodano: Poniedziałek, 1 lipca 2013 21:30

Zlot harcerzy w Zakopanem (zdjęcia)

W dniach 1 - 7 lipca na terenie Górnej Równi Krupowej odbywać się będzie zlot z okazji Stulecia Harcerstwa w Zakopanem. Teren ten jest przygotowany na przyjęcie ponad 800 skautów z Polski i z zagranicy.

Dodano: Niedziela, 26 maja 2013 14:07

I Ogólnopolski zlot członków Klubu VolvoPasja.pl w Pieninach (zdjęcia)

SZCZAWNICA. W ten weekend do Pienin zjechali właściciele i pasjonaci samochodów Volvo z niemal całego kraju. Najwięcej, bo 11 samochodów znanej na całym świecie marki, pochodziło z Oławy, siedziby i organizatora zlotu - Klubu VolvoPasja.pl.

Dodano: Niedziela, 5 maja 2013 09:09

Parada zabytkowych samochodów ulicami Zakopanego (zdjęcia)

ZAKOPANE. Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych przejechali ulicami Zakopanego - od Wielkiej Skoczni, Krupówkami na plac przez Urzędem Miasta. Samochodom towarzyszyła jadący na platformie zespół dixielandowy "Leliwa Jazz Band".

Dodano: Niedziela, 21 kwietnia 2013 17:45

XIII Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych - na przełomie kwietnia i maja

Po raz trzynasty Tatrzański Klub Motoryzacyjny w Zakopanem organizuje Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zloty te cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem mediów i publiczności, od lat uczestniczą w nich przedstawiciele polskich środowisk kolekcjonerskich z całego kraju oraz goście międzynarodowi m.in. z Czech, Słowacji i Niemiec.

Dodano: Poniedziałek, 30 lipca 2012 14:49

Zlot motocyklowy w Krakowie(zdjęcia)

Motocykliści spod Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie udali się na Rynek Główny, gdzie czekało na nich jedzenie przygotowane przez uczestników programu MasterChef.

Dodano: Poniedziałek, 30 kwietnia 2012 18:47

XIII Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami Jana Pawła II 24 – 26 maja

SZAFLARY. Organizatorem Zlotu jest: Urząd Gminy w Szaflarach, Firma Invitour Polska, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach, OSP w Szaflarach, Związek Podhalan oddział w Szaflarach, Szczep Wędrowniczy Salamandra Podhale. Trzydniowy Zlot objął patronatem Marszałek Małopolski.

Dodano: Wtorek, 20 września 2011 17:06

Słowianie i Wikingowie u stóp Tatr (24-25.09)

Zlot Słowian i Wikingów „Góra Peruna” przy Schronisku Głodówka (24-25.09) to spotkanie rekonstruktorów kultury wczesnego średniowiecza (X-XI wiek) – swoiste święto ludzi którzy kultywują tradycje starając się odtwarzać rzemiosło, obyczaje i codzienne życie naszych przodków z czasów gdy ziemie porastały puszcze pełne dzikiego zwierza.

Dodano: Niedziela, 31 lipca 2011 21:51

VI Zlot Motocyklowy w Bukowinie Tatrzańskiej (zdjęcia)

Organizatorem 3 dniowego, otwartego zlotu w Bukowinie Tatrzańskiej był klub motocyklowy Gremium - Southside. Impreza zorganizowana została na terenie Stacji Narciarskiej Rusiń-ski.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl