Parada Smoków
TVP
Dodano: Sobota, 15 stycznia 2022 09:30

“Marusarz. Tatrzański Orzeł” (kadry z filmu)

Historię wybitnego skoczka narciarskiego i Kuriera Tatrzańskiego Stanisława Marusarza i jego rozstrzelanej siostry Heleny Marusarzówny mogli obejrzeć zaproszeni do zakopiańskiego Kina Sokół goście.

Dodano: Środa, 5 stycznia 2022 13:54

Rozjeżdżona Rówień Krupowa - trwa roziórka sceny po sylwestrze w Zakopanem (zdjęcia)

Ciężki sprzęt wjechał na Rówień Krupową, aby rozebrać scenę „Sylwestra Marzeń”. Niestety od kilku dni w Zakopanem panuje odwilż i pada deszcz. Samochody wręcz toną w błocie.

Dodano: Sobota, 1 stycznia 2022 09:05

Powitanie 2022 roku w Zakopanem (zdjęcia)

Sylwester Marzeń zakończył 2021 rok i rozpoczął nowy. Licznie przybyli pod Tatry turyści mogli zobaczyć wiele gwiazd.

Dodano: Piątek, 22 listopada 2019 09:04

TVP zrezygnowała z organizacji "Sylwestra Marzeń" pod Wielką Krokwią, odbędzie się jak dotąd na Równi Krupowej

Poinformował o tym prezes Jacek Kurski w wieczornym wydaniu "Wiadomości" w TVP1. Jak wyjaśniał, chce by "Sylwester łączył, a nie dzielił i nie wywoływał jakichkolwiek emocji".

Dodano: Poniedziałek, 10 grudnia 2018 11:48

W Zakopanem budują już sylwestrową scenę

Rozpoczęła się budowa sceny plenerowej na Sylwestra z Dwójką. Z tego powodu do dnia 6 stycznia dolna część Górnej Równi Krupowej jest wyłączona z użytku.

Dodano: Środa, 19 września 2018 12:00

"Wszystko o mojej matce" w Łaźni Nowej i TVP

Wczoraj wieczorem w Teatrze Łażnia Nowa odbył się pokaz sztuki "Wszystko o mojej matce". Spektakl transmitowany był na żywo w TVP Kultura. Poprzedziła go rozmowa teatrologa Jakuba Moroza z dyrektorem teatru Łaźnia Nowa Bartoszem Szydłowskim. Po przedstawieniu zaproszono na spotkanie z Borczuchem i zespołem aktorskim.

Dodano: Wtorek, 5 czerwca 2018 16:29

Artur Gotz w TVP Kraków w ramach Teatru TV (zdjęcia)

W Teatrze w Telewizji w Studiu S-2 TVP Kraków odbył się koncert Artura Gotza, który zaśpiewał przeboje wszech czasów Kabaretu Starszych Panów.

Dodano: Poniedziałek, 1 stycznia 2018 11:00

Małopolskie stacje na antenach TV

Zima, śnieg, święta i czas relaksu sprawiają, że goście stacji narciarskich to zadowoleni i uśmiechnięci ludzie, nic dziwnego, że telewizje chętnie ich pokazują prezentując przy okazji małopolskie stacje narciarskie.

Dodano: Środa, 27 grudnia 2017 11:00

Wystartował "Ślizg" w TVP Kraków

Kilka dni temu rozpoczęła się kolejna seria znanego i lubianego cyklu magazynu narciarskiego "Ślizg" na antenie TVP Kraków.

Dodano: Wtorek, 5 grudnia 2017 09:10

TVP i Zakopane ogłosiły gwiazdy Sylwestra z Dwójką na Równi Krupowej

Telewizja Polska i miasto Zakopane podczas konferencji prasowej zaprezentowali gwiazdy tegorocznego Sylwestra. Są wśród nich m.in. Maryla Rodowicz, Modern Talking, Margaret, Sławomir, a także Zenon Martyniuk i Bayer Full. Tajemnicą pozostaje nadal to, kto będzie największą z gwiazd, jakie wystąpią 31 grudnia w Zakopanem.

Dodano: Sobota, 18 listopada 2017 16:50

Czwarty odcinek Nie wycofuj się rakiem w TVP Kraków (kadry z filmu)

Choć profilaktyka zdrowia nadal jest najważniejsza, to w tle pojawia się bardzo wiele ciekawych miejsc na Pogórzu. Jest Furmaniec, panoramy Tuchowa, wędrówka po Skamieniałym Mieście w Ciężkowicach i rowerowa eksploracja okolicznych leśnych duktów. Poszczególne „przystanki” to nie tylko pretekst do pokazania ciekawych miejsc, ale też podkreślenie relacji z ludźmi i form aktywnego spędzania czasu.

Dodano: Czwartek, 12 października 2017 21:30

Sylwester z "Dwójką" ponownie w Zakopanem. Burmistrz i prezes TVP podpisali porozumienie

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i burmistrz Zakopanego Leszek Dorula podpisali dziś umowę dotyczącą wspólnej organizacji Sylwestra 2017. Koncert z zimowej stolicy Polski będzie transmitować TVP2.

Dodano: Piątek, 5 maja 2017 09:35

Przy TVP Kraków na Krzemionkach powstanie Centrum Innowacyjnych Technologii

Możliwe, że już od nowego roku akademickiego młodzież będzie mogła korzystać z Centrum Innowacyjnych Technologii przy TVP Kraków.

Dodano: Sobota, 22 grudnia 2012 15:48

W tym roku bukowianie złożą w TvP życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia (zdjęcia)

W tym roku życzenia świąteczne za pośrednictwem Telewizji Polskiej złożą dzieci i młodzież z zespołów regionalnych "Orlynta", "Mali Wiyrchowianie" i "Wiyrchowianie" z Bukowiny Tatrzańskiej. Prezentujemy zdjęcia z prób i nagrania zarejestrowanego w Bukowiańskim Domu Ludowym.

Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl