WSB
Student
Dodano: Czwartek, 24 stycznia 2019 14:07

Rozpoczęła się budowa prywatnego akademika w Krakowie

Rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji prywatnego akademika LIV obok krakowskiego AWF. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddanych 277 apartamentów z własną łazienką i aneksem kuchennym. Inwestycja realizowana jest przez spółkę z grupy kapitałowej Gent Holding, a za Generalne Wykonawstwo odpowiada firma ERBUD.

Dodano: Niedziela, 23 grudnia 2018 20:00

Martwy student w akademiku.

Dzisiaj w godzinach wieczornych w akademiku "Fafik" przy ulicy Racławickiej w Krakowie znaleziono martwego studenta

Dodano: Czwartek, 20 grudnia 2018 07:41

Opłatek środowisk akademickich Krakowa

- Oto rodzi się prawdziwy człowiek i rodzi się Bóg! - mówił metropolita krakowski Marek Jędraszewski w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas spotkania opłatkowego środowisk akademickich Krakowa. Piękną muzyczną oprawę wydarzenia zapewnił Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 08:42

„Studenci dzieciom - Mikołajki 2017” - zebrano ponad 52 tys. zł

Rekordową kwotę 52 tys. 86 zł 69 gr zebrali studenci Politechniki Krakowskiej w czasie 30. akcji charytatywnej „Studenci dzieciom - Mikołajki 2017”. Pieniądze przeznaczyli na prezenty dla podopiecznych małopolskich domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Dodano: Wtorek, 10 października 2017 19:40

Studenci medycyny KAAFM i młodzi lekarze zdobędą doświadczenie w szpitalach województwa małopolskiego

Od tego roku akademickiego studenci medycyny Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz młodzi lekarze, którzy dopiero co uzyskali dyplom będą mogli pogłębić swoją wiedzę i zdobyć niezbędne doświadczenie w trzech szpitalach prowadzonych przez województwo małopolskie. Wszystko dzięki porozumieniu jakie podczas inauguracji roku akademickiego podpisali wicemarszałek Wojciech Kozak, rektor KAAFM prof. Jerzy Malec oraz kanclerz KAAFM prof. Klemens Budzowski.

Dodano: Piątek, 10 marca 2017 15:09

Startuje ogólnopolski konkurs IT dla studentów

Ruszyły zapisy do 10. edycji ABB IT Challenge – ogólnopolskiego konkursu dla studentów, w którym główną nagrodą jest 25 000 zł. Zadanie polega na przygotowaniu projektu, który udowodni, że interakcja człowieka z technologią może ulepszyć wiele obszarów życia.

Dodano: Czwartek, 16 lutego 2017 18:22

Studenci AGH rozpoczynają budowę terenowego motocykla elektrycznego

Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie rozpoczynają budowę lekkiego, terenowego motocykla elektrycznego. Zespół E-moto AGH w lipcu tego roku wystartuje w zawodach SmartMoto Challenge w Barcelonie. Zmierzy się z drużynami z uczelni z całego świata rywalizując między innymi na specjalnym torze off-road.

Dodano: Czwartek, 16 czerwca 2016 08:20

Nowotarscy policjanci wspólnie ze studentami ratownictwa medycznego wskazują drogę do bezpieczeństwa

Studenci III roku Ratownictwa Medycznego PPWSZ, pod kierunkiem mgr Patrycji Plewy, wspólnie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przeprowadzili akcję społeczną „Na drodze do bezpieczeństwa”.

Dodano: Wtorek, 16 grudnia 2014 15:45

Studenci AGH zwyciężyli w międzynarodowym konkursie „UPPP”

Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie zwyciężyli w międzynarodowym konkursie „UPPP” organizowanym przez jeden z największych koncernów naftowych w Europie Środkowej, firmę MOL Group.

Dodano: Piątek, 18 kwietnia 2014 22:39

Z historią w tle. Nieznany, ale bardzo skuteczny

19 kwietnia swoje święto obchodzi jeden z najbardziej tajemniczych i najmniej znanych świętych. To Ekspedyt - patron żeglarzy, handlowców, studentów i egzaminatorów. Choć słyszy się o nim bardzo rzadko jego wstawiennictwo jest niezmiernie skuteczne.

Dodano: Piątek, 17 stycznia 2014 16:40

Minister Władysław Kosinak-Kamysz spotkał się ze studentami oraz samorządowcami z Podhala, Spisza i Orawy

NOWY TARG. Minister Pracy i Polityki Społecznej spotkał się dziś i ze studentami i uczniami oraz z samorządowcami i przedstawicielami instytucji państwowych. Oba spotkania były ciekawe i przedstawiciela rządu "nie oszczędzano", bowiem osoby które przyszły na spotkanie z ministrem były do rozmowy przygotowane.

Dodano: Sobota, 19 października 2013 18:45

KRAKÓW. "Adapter" - bezpłatny program dla studentów

Wraz z początkiem nowego roku akademickiego w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz czwarty rusza bezpłatny program „Adapter”. Projekt jest odpowiedzią uczelni na obserwowany w ostatnich latach wzrost trudności adaptacyjnych u studentów rozpoczynających naukę.

Dodano: Wtorek, 10 września 2013 11:04

Podejrzanym o zabójstwo studenta jest mieszkaniec podhalańskiego Ostrowska

Mężczyzna, który w weekend dźgnął śmiertelnie nożem na ul. Grodzkiej w Krakowie 23-letniego studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego, to 35-letni Mirosław L. pochodzący z Ostrowska (gmina Nowy Targ) - poinformowały krakowskie media.

Dodano: Poniedziałek, 2 kwietnia 2012 17:59

Propozycja dla studentów małopolskich uczelni: „Przestudiuj Fundusze”

Departament Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje konkurs dla studentów małopolskich uczelni wyższych pod hasłem „Przestudiuj Fundusze”.

Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl