Strzelnica
Dodano: Sobota, 14 stycznia 2023 20:00

Wicemarszałek Sejmu strzelał w Marcinkowicach

Kilkadziesiąt strzałów z różnego rodzaju broni oddał dzisiaj na strzelnicy w Marcinkowicach (powiat nowosądecki) wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Przybył na spotkanie z samorządowcami, które wcześniej odbyło się w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Później obejrzał nową halę ze strzelnicą.

Dodano: Wtorek, 3 stycznia 2023 07:52

XXXV Sylwestrowe zawody strzeleckie rozstrzygnięte

Jak co roku, w sądeckiej strzelnicy sportowej w ostatni dzień 2022 roku zorganizowano i przeprowadzono zawody strzeleckie. Zawody rozegrano w kilku kategoriach, strzelając z broni pneumatycznej Kpn Henell - szkoły, natomiast wszyscy chętni mogli spróbować swoich możliwości strzelając z pistoletu sportowego Psp Margolin.

Dodano: Poniedziałek, 21 listopada 2022 22:12

Już jest! Hala sportowa ze strzelnicą została uroczyście otwarta

Takiej uroczystości jeszcze nie było w Marcinkowicach. Ale też taką inwestycję trudno znaleźć w całej Małopolsce. Dzisiaj oficjalnie została oddana do użytku i uroczyście otwarta hala sportowa ze strzelnicą przy Zespole Szkół w Marcinkowicach.

Dodano: Środa, 20 lipca 2022 07:28

Budowa hali w Marcinkowicach: niebawem rozegramy tu pierwsze mecze

Prace przy budowie hali sportowej ze strzelnicą przy Zespole Szkół w Marcinkowicach są bardzo zaawansowane. Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski rozmawiał dzisiaj z szefem firmy wykonującej inwestycje Piotrem Gurgulem i kierownikiem budowy Arkadiuszem Wojtasem.

Dodano: Poniedziałek, 4 kwietnia 2022 20:14

IX Memoriał strzelecki im Tadeusza Radzika

90. uczestników wzięło udział w otwartych zawodach strzeleckich zorganizowanych wczoraj dla upamiętnienia wieloletniego działacza LOK, miłośnika łowiectwa i pasjonata strzelectwa sportowego – Tadeusza Radzika. Zawody przeprowadzono dzięki wsparciu finansowemu władz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Dodano: Wtorek, 8 marca 2022 12:30

Budowa hali ze strzelnicą w Marcinkowicach

Prace przy budowie hali sportowej ze strzelnicą przy Zespole Szkół w Marcinkowicach postępują zgodnie z planem. Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski sprawdzał postęp robót.

Dodano: Wtorek, 24 listopada 2020 09:29

Strzelali, aby uczcić rocznicę odzyskania niepodległości

Z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, na terenie sądeckiej strzelnicy sportowej przeprowadzono zawody strzeleckie upamiętniające to wydarzenie.

Dodano: Wtorek, 4 grudnia 2018 13:00

Celne oko policjanta

Na strzelnicy LOK w Nowym Sączu zakończono sezon strzelecki małopolskich kół IPA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej czynnych i emerytowanych funkcjonariuszy policji.

Dodano: Środa, 3 października 2018 08:00

Uczniowie strzelali z pistoletów i karabinków

Na Strzelnicy Myśliwskiej "U Leśników" w Krynicy-Zdroju odbyły się dziś Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Strzelectwie Myśliwskim i Sportowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Dodano: Sobota, 3 lutego 2018 14:53

Strzelecka niedziela w Paczółtowicach

W minioną niedzielę, na Strzelnicy Bojowej w Paczółtowicach odbyły się pierwsze zawody strzeleckie o Puchar Strzelca Bojowego KSB, zorganizowane przez Klub Strzelnica Bojowa – stowarzyszenie zrzeszające miłośników broni palnej, promujące sport strzelecki i aktywny tryb życia.

Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl