Straty
Dodano: Piątek, 19 stycznia 2018 13:56

Podsumowanie strat po orkanie Fryderyka - wideokonferencja z premierem

W związku z przejściem przez Polskę orkanu Fryderyka rano odbyła się odprawa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Pawła Szefernakera z wojewodami i służbami. W wideokonferencji wzięli udział również wojewoda małopolski Piotr Ćwik, zastępca małopolskiego komendanta wojewódzkiego Paweł Sejmej i dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Andrzej Pasek.

Dodano: Niedziela, 10 grudnia 2017 19:03

Wichura na Podhalu i w Tatrach (film)

Połamane drzewa, zerwany dach, zamknięte drogi - pierwsze podsumowania skutków silnego wiatru w Zakopanem i Kościelisku.

Dodano: Środa, 18 października 2017 17:53

Ponad setka oszukanych, 20 milionów strat

Zapadł wyrok ws. budowy Osiedla Mieszkaniowego Żubr w Niepołomicach. Kara: m.in. 10 lat więzienia i grzywna.

Dodano: Piątek, 6 października 2017 08:29

Orkan Ksawery dotarł do Polski i przyniósł duże straty

Orkan Ksawery w czwartek wieczorem dotarł do Polski i przyniósł duże straty. Szalejące wichury nie ominęły Małopolski, gdzie wiatr w porywach przekraczał 100 km/h, miejscami w górach wiało jeszcze silniej.Do piątkowego poranka służby interweniowały aż 551 razy - informuje rzecznik prasowy Wojewody Małopolskiego.

Dodano: Wtorek, 28 kwietnia 2015 21:21

Pożar w Kościelisku. Straty wynoszą około pół miliona złotych (zdjęcia)

500 tysięcy złotych mogą sięgać straty po pożarze domu w Kościelisku. W akcji brało udział blisko 100 strażaków z 21 jednostek straży pożarnej, nie tylko z powiatu tatrzańskiego, ale również powiatu nowotarskiego.

Dodano: Piątek, 27 grudnia 2013 11:01

Halny powodujący liczne uszkodzenia oraz straty na południu województwa małopolskiego - ustał

Na terenie województwa głównie na obszarze powiatów: tatrzańskiego, nowosądeckiego, suskiego i nowotarskiego oraz w mniejszym zakresie - wadowickiego, myślenickiego, oświęcimskiego - trwa usuwanie skutków działania wiatru halnego.

Dodano: Piątek, 6 grudnia 2013 10:16

Uszkodzone dachy, brak prądu, powalone drzewa - straty po nocnym silnym wietrze w Małopolsce

Około 150 razy interweniowali w nocy strażacy z powodu silnego wiatru na terenie województwa małopolskiego. Wyjeżdżali głównie do usuwania powalonych drzew i reklam oraz uszkodzonych dachów. Nikt nie ucierpiał.

Dodano: Piątek, 22 listopada 2013 14:45

Policja bada przyczyny pożaru nowotarskiego tartaku. Wstępne straty oszacowano na 350 tys zł (zdjęcia)

NOWY TARG. 29 jednostek SP brało udział w gaszeniu pożaru, jaki wybuchł tej nocy przy ul. Kolejowej. Straty oszacowano na 350 tys zł. Strażacy zakwalifikowali pożar jako "bardzo duży".

Dodano: Piątek, 9 sierpnia 2013 23:54

Szacowanie strat po piątkowej burzy z gradem. Najbardziej ucierpiała Bukowina Tatrzańska (zdjęcia)

BUKOWINA TATRZAŃSKA. Podtopione budynki i uszkodzone dachy - to efekt kilkuminutowej, gwałtownej burzy jaka przeszła nad Bukowiną Tatrzańską. Strażacy interweniowali kilkanaście razy. Ulewa połączona z gradobiciem uszkodziła kilka budynków, samochodów i powaliła drzewa. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl