Sklep
Dodano: Sobota, 25 czerwca 2022 12:15

Czy dziś zrobimy zakupy?

Czy 26 czerwca będziemy mogli zrobić zakupy? W roku 2022 niedziel podczas których będziemy mogli zrobić zakupy zaplanowano jedynie siedem.

Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 16:14

Wjechał w ścianę sklepu, nie przeżył uderzenia

Prokuratorzy z Myślenic starają się ustalić okoliczności niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło w Sułkowicach.

Dodano: Czwartek, 8 marca 2018 11:53

Zamaskowani napastnicy obrabowali sklep w Białce Tatrzańskiej

Do napadu doszło wczoraj wieczorem. Do sklepu handlującego alkoholem na terenie Białki Tatrzańskiej weszły dwie zamaskowane osoby - jedna miała na głowie kominiarkę, druga naciągnięty kaptur. Nie było widać ich twarzy.

Dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 09:20

Przyszedł do pracy na dzień próbny - okradł sklep

Jeden dzień pracy wystarczył 20-latkowi, aby ukraść gotówkę z kasy. Złodziej pozostawił pusty sklep i odjechał taksówką.

Dodano: Czwartek, 28 września 2017 09:41

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę. Swoje zachowanie tłumaczyła, że pieniądze zabrała w ramach swojej wypłaty, gdyż postanowiła się zwolnić z pracy.

Dodano: Wtorek, 2 maja 2017 18:18

Dzisiaj w sklepach strajk włoski

Oznacza to, że co prawda sprzedawcy i kasjerzy przyjdą do pracy, ale swoje obowiązki będą wykonywać bardzo starannie i dokładnie, a przez to wyjątkowo wolno. Z taką sytuacją mają się spotkać klienci sklepów sieci: Biedronka, Auchan, Tesco, Makro Cash&Carry, Decathlon i Dino. W sumie w całym kraju ma protestować kilkanaście tysięcy pracowników w 300 sklepach.

Dodano: Środa, 19 lutego 2014 12:53

Napad na sklep w Niepołomicach.

Do napadu doszło w piątek. Policja została powiadomiona o zaistniałym zdarzeniu dzień później. Do sklepu wtargnął młody mężczyzna w kominiarce i z nożem kuchennym w ręce.

Dodano: Środa, 4 września 2013 11:07

KRAKÓW. Pseudokibice w rękach policji. Wsród nich jest "Misiek"

Trzech mężczyzn powiązanych ze środowiskami pseudokibiców zostało zatrzymanych pod zarzutem kradzieży maczet ze sklepu. Jeden z nich to znany krakowski pseudokibic - Paweł M., pseudonim "Misiek" - informuje RMF FM.

Dodano: Niedziela, 4 sierpnia 2013 09:06

Małopolskie produkty regionalne i tradycyjne będą dostępne w sklepach w całym kraju

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i jedna z ogólnopolskich sieci handlowych, wspólnie będą promować najlepsze wyroby pochodzące z Małopolski. Będą to między innymi produkty znane z Festiwalu Smaku. Małopolska jest pierwszym regionem, który swoje kulinarne atrybuty i ich wytwórców będzie promować w całym kraju.

Dodano: Czwartek, 18 kwietnia 2013 10:42

Protest przedsiębiorców przeciwko budowie sklepów wielkopowierzchniowych w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Zgodnie z zapowiedzią, przedsiębiorcy i właściciele małych firm zorganizowali w centrum miasta protest. Kilkadziesiąt samochodów zablokowało centrum Zakopanego.

Dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 13:38

KRAKÓW. Awantura w sklepie nocnym na Podgórzu. Padło 12 strzałów

W nocy, z soboty na niedzielę (6-7 kwietnia) doszło do awantury w sklepie nocnym na Podgórzu w Krakowie. Pracownik ochrony podczas interwencji oddał dwanaście strzałów w powietrze. Nikt nie ucierpiał.

Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl