Golemo
Siedziba
Dodano: Czwartek, 3 maja 2018 14:20

Nowosądeckie muzeum ma nową siedzibę (zdjęcia)

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – instytucja kultury Województwa Małopolskiego – obchodzi w tym roku 80-lecie swojej działalności. Sądeccy muzealnicy, ale i mieszkańcy, mają szczególne powody do radości, gdyż właśnie w roku jubileuszu placówka wzbogaciła się o nową siedzibę główną.

Dodano: Poniedziałek, 15 stycznia 2018 14:43

Spotkanie w sprawie korytarzy przebiegu dk 75 tzw. „Sądeczanki"

Dziś w siedzibie Oddziału GDDKiA w Krakowie odbyło się spotkanie z parlamentarzystami i samorządowcami, na którym zaprezentowane zostały dwa warianty A i B korytarzy przebiegu dk 75 tzw. „Sądeczanki”. W trakcie spotkania przedstawiciele samorządów zwrócili uwagę na fakt, że głos mieszkańców został przy projektowaniu w miarę możliwości uwzględniony.

Dodano: Wtorek, 2 stycznia 2018 08:34

Nowa siedziba Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu

Z początkiem drugiego kwartału 2018 r. Muzeum Okręgowe rozpocznie działalność w nowej siedzibie – w zabytkowej, odnowionej kamienicy położonej przy ulicy Jagiellońskiej 56 w Nowym Sączu.

Dodano: Niedziela, 9 kwietnia 2017 20:39

Nowa siedziba Archiwum Narodowego w Krakowie

W poniedziałek zostanie podpisana umowa, zgodnie z którą firma Skanska zbuduje nową siedzibę Archiwum Narodowego w Krakowie. Gmach będzie wznoszony do 2019 roku. Koszt całego przedsięwzięcia - łącznie ze specjalistycznym wyposażeniem oraz przeprowadzką Archiwum z kilku dotychczasowych lokalizacji - szacowany jest na ok. 110 mln zł. Jest to inwestycja finansowana z budżetu państwa.

Dodano: Sobota, 4 października 2014 13:36

Międzynarodowy Dzień Muzyki w Zakopanem (zdjęcia)

Dzień 1 października obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Muzyki. W Jasnym Pałacu, siedzibie Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, odbył się koncert zrealizowany przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Artystycznych i Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych w Zakopanem.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl