WSB
Samochody
Dodano: Poniedziałek, 4 maja 2020 08:36

Parada pojazdów zabytkowych ulicami Zakopanego z okazji święta 3 Maja (zdjęcia)

W niedzielę przed południem mieszkańcy Zakopanego mogli na ulicach miasta spotkać zabytkowe samochody. Było ich kilkanaście - w tym kilka wojskowych.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2020 11:24

Chyżne: kierowcy ciężarówek wznowili protest, ale przejechać mogą tylko samochody osobowe

Po weekendowej przerwie, Unia Słowackich Przewoźników wznowiła protest. Ruch drogowy w miejscowości Trstena na trasie do przejścia granicznego w Chyżnem nadal jest zablokowany dla ciężarówek - w obu kierunkach. Możliwy jest jednak tylko ruch samochodów osobowych, którym protestujący udostępnili fragment jezdni.

Dodano: Czwartek, 20 czerwca 2019 08:50

61 załóg na starcie Magury Małastowskiej

Już jutro rozpocznie się motoryzacyjne święto na Magurze Małastowskiej koło Gorlic. Startuje 6. Wyścig Górski Magura Małastowska który będzie 3 i 4 rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Dodano: Środa, 5 września 2018 09:00

W Kraków Airport powstanie stacja szybkiego ładowania samochodów elektrycznych

Budowa stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz tworzenie i realizowanie działań proekologicznych, w tym służących poprawie efektywności zużycia energii elektrycznej, to cele współpracy zainicjowanej przez TAURON i Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Dodano: Czwartek, 30 sierpnia 2018 15:40

Wystawa „Moto-historie” w Hangarze Czyżyny. Otwarcie 9 września

W surowych przestrzeniach Hangaru Czyżyny Muzeum Inżynierii Miejskiej zaprezentuje na czasowej wystawie „Moto-historie” zabytkowe pojazdy z kolekcji swojej oraz Muzeum Ratownictwa w Krakowie.

Dodano: Czwartek, 26 lipca 2018 13:48

Wspaniali kierowcy i ich samochody zjadą do Limanowej

114 kierowców, w tym gwiazdy Mistrzostw Europy FIA w wyścigach górskich, 17 bolidów i kilkadziesiąt innych samochodów rajdowych na prawie 5,5-kilometrowej trudnej trasie ze Starej Wsi do szczytu Przełęcz pod Ostrą – to zapowiedź 10. Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą, czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych wyścigów samochodowych w Małopolsce. Rajdowe emocje już w ten weekend, od 27 do 29 lipca.

Dodano: Sobota, 5 maja 2018 21:20

Dwa samochody dla OSP w Stróżach (zdjęcia)

Wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk wziął udział w uroczystości przekazania dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach. Prezesowi tej jednostki Stanisławowi Baranowi przekazał promesę o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 13:29

Zabytkowe samochody na Rynku w Nowym Targu (zdjęcia)

Trwa Tatrzański Mini Zlot Pojazdów Zabytkowych. Dziś miłośnicy pięknych, zabytkowych samochodów mogą je oglądać na nowotarskim Rynku, gdzie zorganizowany został Konkurs Elegancji.

Dodano: Czwartek, 11 stycznia 2018 14:39

Nowe samochody dla nowosądeckiej policji (zdjęcia)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak wziął dziś udział w przekazaniu Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu siedmiu samochodów służbowych. Zakup trzech z nich dofinansował Powiat.

Dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 15:10

Właściciele samochodów elektrycznych naładują je bezpłatnie przed IKEA Kraków

Dobra wiadomość dla użytkowników samochodów elektrycznych. IKEA Kraków uruchomiła dwie bezpłatne stacje ładowania „elektryków”. Każda obsłuży dwa pojazdy, czyli jednocześnie ze stacji mogą korzystać aż cztery samochody.

Dodano: Czwartek, 4 maja 2017 14:51

Utrudnienia na zakopiance

W Myślenicach zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Zablokowana została jezdnia w kierunku Krakowa.

Dodano: Wtorek, 18 kwietnia 2017 21:00

Kradli luksusowe samochody na Zachodzie, legalizowali w Polsce na fałszywych dokumentach

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myślenicach prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży luksusowych samochodów m.in. z terenu Niemiec i legalizowania ich na podstawie sfałszowanych dokumentów.

Dodano: Środa, 15 lipca 2015 08:35

Trzy samochody zderzyły się w Kochanowie

We wtorek, po 14 w Kochanowie na drodze krajowej 79 zderzyły się trzy auta osobowe. Według ustaleń policji, jeden z kierowców nie wyhamował i najechał na tył znajdującego się przed nim pojazdu

Dodano: Poniedziałek, 6 lipca 2015 13:53

Odzyskano dwa samochody BMW

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bielsku – Białej zatrzymali dwa samochody BMW warte 80 tysięcy złotych.

Dodano: Czwartek, 21 listopada 2013 13:45

KRAKÓW. Wypadek z udziałem autobusu MPK

W środę, 20 listopada około godz. 18:00 na ul. Łużyckiej w Krakowie doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dodano: Wtorek, 27 sierpnia 2013 14:46

Wypadek na obwodnicy Krakowa

Dwa zespoły ratownictwa medycznego Krakowskiego pogotowia Ratunkowego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego brały udział w akcji ratunkowej po wypadku na obwodnicy Krakowa.

Dodano: Niedziela, 21 lipca 2013 19:12

Wypadek w Woli Filipowskiej(zdjęcia)

Wczoraj 20 lipca, późnym wieczorem przed godz. 22:00 doszło do wypadku w Woli Filipowskiej . Zderzyły się trzy samochody. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dodano: Wtorek, 29 stycznia 2013 18:08

ŚKODA przekazała samochody TOPR-owcom (zdjęcia)

ŠKODA Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne modele - Yeti i Octavię Scout.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl