Sądecka
Rondo
Dodano: Poniedziałek, 4 kwietnia 2022 19:24

Zmian organizacji ruchu w Bukowskiej Woli

W poniedziałek 4 kwietnia 2022 r. wprowadzona została zmiana organizacji ruchu w związku z budową ronda, w ciągu DW 783, miejscowości Bukowska Wola (węzeł Miechów S7).

Dodano: Wtorek, 4 grudnia 2018 07:52

Przejechała przez rondo bo… go nie zauważyła

Przemierzając ulice Oświęcimia nie sposób nie zauważyć, jak w mieście jest wiele rond. Tym bardziej dziwi, że jedna z kierujących jednego z tych okrężnych skrzyżowań nie zauważyła..

Dodano: Poniedziałek, 3 grudnia 2018 09:00

Poronin bez korków

Od soboty w Poroninie na Węźle Tatrzańskim ruch w kierunku Zakopanego i Nowego Targu odbywa się płynnie dzięki otwarciu ronda.

Dodano: Wtorek, 9 stycznia 2018 15:30

Jest umowa na zaprojektowanie i przebudowę istniejącego skrzyżowania na rondo w Giebułtowie

Podpisana została umowa na zaprojektowanie i przebudowę istniejącego skrzyżowania na rondo, zlokalizowanego w ciągu drogi krajowej nr 94, wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową DP 2132K (ul. Ojcowska) w Giebułtowie. Najkorzystniejszą ofertę złożył : Rejon Utrzymania i Budowy Dróg Sp. z o.o. z Krakowa. Koszt brutto wyniesie prawie 13 mln 399 tys. zł.

Dodano: Czwartek, 7 grudnia 2017 22:00

Mieszkańcy Mszany Dolnej zyskają bezkolizyjne rondo (zdjęcia)

To dobra wiadomość dla mieszkańców oraz kierowców poruszających się drogą wojewódzką 968 łączącą Łącko i Mszanę Dolną z zakopianką. Za półtora roku w miejscu istniejącego skrzyżowania z ul. Orkana w Mszanie Dolnej powstanie rondo, które nie tylko usprawni ruch w tej części miasta, ale przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych.

Dodano: Czwartek, 19 października 2017 12:11

Nowy odcinek trasy EuroVelo z Barcic do Wielogłów oraz rondo w Zabrzeży

Za niespełna rok miłośnicy rowerowych wycieczek po najpiękniejszych częściach Polski będą mieli do wyboru jeszcze jedną malowniczą trasę. Dzięki umowie podpisanej przez Leszka Zegzdę z zarządu województwa małopolskiego oraz przewodniczącą sejmiku WM Urszulę Nowogórską pod koniec września 2018 roku powstanie 20 km odcinek trasy EuroVelo 11 Barcice-Wielogłowy, a w miejscowości Zabrzeż na styku dróg wojewódzkich 968 oraz 969 tradycyjne skrzyżowanie zastąpi bezkolizyjne rondo.

Dodano: Środa, 20 września 2017 12:47

Nowe rondo w Zakopanem

Miasto Zakopane zrobiło kolejny krok w kierunku budowy nowego ronda przy ul. Balzera. Pozytywną decyzję wydał już starosta tatrzański. Zakopiański magistrat złożył wniosek o dofinansowanie inwestycji z rezerw Ministra Infrastruktury i czeka na decyzję, po której będziemogł rozpocząć inwestycję.

Dodano: Czwartek, 13 października 2016 11:42

Egzekucja na rondzie na zakopiance. Starostwo odzyskało teren pod drogę

NOWY TARG. Rano robotnicy rozpoczęli rozbiórkę fragmentu płotu na działce przylegającej do budowanego ronda na granicy Szaflar i Nowego Targu. Rozbiórka, przeprowadzona na wniosek urzędników, odbywała się w asyście policji. Nikt jej nie utrudniał. Biznesmena blokującego od tygodni inwestycję - nie było dziś na miejscu.

Dodano: Niedziela, 24 maja 2015 17:11

Remont ronda u zbiegu ulic Błonie i Alei Jana Pawła II w Tarnowie

W poniedziałek 25 maja br. w godzinach porannych u zbiegu ulic Błonie i Alei Jana Pawła II w Tarnowie zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z rozpoczynającymi się pracami poprawkowymi w ramach przebudowy ronda.

Dodano: Piątek, 20 lutego 2015 19:07

KRAKÓW. Co najmniej dwa miesiące potrwa ustalenie winnego wypadku na rondzie Grunwaldzkim

Ponad 2 miesiące może potrwać ustalanie przyczyn i winnego groźnego wypadku na rondzie Grunwaldzkim w Krakowie, w wyniku którego ucierpiało 13 osób. Policja musi czekać na ekspertyzy biegłych.

Dodano: Poniedziałek, 31 marca 2014 14:39

KRAKÓW. Zmiany w organizacji ruchu - Rondo Czyżyńskie

W nocy z 5 na 6 kwietnia między rondem Mogilskim a placem Centralnym wprowadzona zostanie kolejna czasowa zmiana organizacji ruchu. Jej wprowadzenie ma związek z postępem robót.

Dodano: Środa, 16 października 2013 20:25

KRAKÓW. Wypadek na rondzie Matecznego. Dwie kobiety potrącone przez samochód

W środę, 16 października doszło do wypadku na rondzie Matecznego w Krakowie. Dwie kobiety wtargnęły na jezdnię na czerwonym świetle i zostały potrącone przez samochód jadący od ul. Kamieńskiego w stronę ul. Konopnickiej.

Dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2013 16:17

Rondo nowotarskie będzie nosić imię Rotmistrza Witolda Pileckiego. Radny Morawa: "zasłużył jak nikt inny"

NOWY TARG. Nowotarscy radni zdecydowali, iż rondo w skrzyżowaniu ulicy Kowaniec z ulicą Kokoszków będzie nosić imię Rotmistrza Pileckiego. Radni podjęli decyzję przez aklamację.

Dodano: Sobota, 12 maja 2012 19:41

Remont zatoki przy rondzie Matecznego

W związku z planowanym remontem zatoki przy rondzie Matecznego w Krakowie, który rozpocznie się 14 maja, przewidywane są utrudnienia w ruchu. W trakcie remontu drogowcy zajmą prawy pas jezdni na ul. Kamieńskiego. Zwężenie będzie na odcinku około 200 metrów.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl