Terma Szaflary
Punkt
Dodano: Niedziela, 1 października 2017 14:30

Abp Marek Jędraszewski: Kraków wzbogacił się o kolejne miejsce będące ważnym punktem odniesienia na drogach świętej Faustyny

W 80. rocznicę druku pierwszych obrazków Jezusa Miłosiernego i pobytu św. Siostry Faustyny Kowalskiej Apostołki Bożego Miłosierdzia w wydawnictwie Józefa Cebulskiego, na budynku przy ul. Szewskiej 22 odsłonięto tablicę pamiątkową. Tablicę poświęcił metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Dodano: Wtorek, 13 stycznia 2015 11:18

Spotkanie przedstawicieli Europejskiej Agencji Zarządzania Współpracą Operacyjną na Zewnętrznych Granicach Państw Członkowskich

W siedzibie Placówki Straży Granicznej w Zakopanem odbyło się spotkanie Polskiego Krajowego Punktu Kontaktowego FRONTEX z członkami puli EBGT ze Śląsko - Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej.

Dodano: Piątek, 21 lutego 2014 16:02

Porządki na Krupówkach. Z deptaka mają zniknąć nieestetyczne reklamy i punkty handlowe

ZAKOPANE. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej - zaprezentowano oficjalnie projekt uchwały w sprawie utworzenia parku kulturowego pod nazwą „Park Kulturowy Krupówki”. Według zapowiedzi wiceburmistrzów - to sposób na usunięcie z deptaka "samowoli reklamowej".

Dodano: Piątek, 25 października 2013 00:06

Punkt obsługi mieszkańców poza urzędem. Wybór padł na Galerię Bronowice

Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski i Benoît Charles, Dyrektor Generalny Immochan w Polsce, uroczyście podpisali umowę, na mocy której w Galerii Bronowice powstanie Punkt Obsługi Mieszkańców. To pierwsza tego typu placówka w Krakowie, umiejscowiona na terenie centrum handlowego. W nowej lokalizacji UMK będzie można załatwić m.in. kwestie związane z wyrobieniem dowodu osobistego czy rejestracją pojazdu.

Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl