Golemo
Przedszkole
Dodano: Wtorek, 20 listopada 2018 13:55

Czystsze powietrze w przedszkolach nad Soła

Przedszkolaki w czasie zajęć odetchnął pełną piersią, i to czystym powietrzem. Sześć oczyszczaczy powietrza, zakupionych przez władze Małopolski trafiło do Oświęcimia.

Dodano: Sobota, 9 grudnia 2017 09:40

Małopolska kupi oczyszczacze powietrza do żłobków i przedszkoli

- Zdrowie dzieci jest najważniejsze – mówił niedawno marszałek Jacek Krupa zapowiadając, że Województwo Małopolskie zamierza kupić do przedszkoli, żłobków i klubów dziecięcych w regionie oczyszczacze powietrza, aby w ten sposób dodatkowo chronić najmłodszych przed szkodliwym działaniem smogu. Jak dodał - "w przyszłorocznym budżecie zabezpieczyliśmy na ten cel 1,8 mln zł. Szacujemy, że ta kwota wystarczy na zakup ok. 1200 urządzeń".

Dodano: Poniedziałek, 18 września 2017 20:33

Nowe miejsca w małopolskich przedszkolach

2700 nowych miejsc w małopolskich przedszkolach, dodatkowe zajęcia dla ponad 6,5 tysiąca dzieci, wydłużenie godzin pracy placówek, szkolenia dla nauczycieli, modernizacja istniejących budynków oraz wyposażenie ich w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne – dzięki dofinansowaniu województwa z tego wszystkiego już wkrótce będą mogli skorzystać najmłodsi mieszkańcy Małopolski i ich wychowawcy.

Dodano: Piątek, 19 czerwca 2015 15:13

Desperatka z przedszkola w szpitalu psychiatrycznym

51-letnia ma kobieta, która dzisiaj wtargnęła do przedszkola na ulicy Szymony w Zakopanem ma kłopoty psychicznie. Do placówki weszła z butlą gazową i atrapą pistoletu. Chciała wziąć dzieci jako zakładników, aby zwrócić uwagę na swoje problemy. Policjantom szybko udało się ją obezwładnić.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl