WSB
Porsche
Dodano: Piątek, 24 czerwca 2022 06:42

Parada Porsche (zdjęcia)

Ponad 100 sportowych modeli Porsche zebrało się na Placu Niepodległości, skąd wyruszyli na słowacką stronę Tatr. - Szukanie emocji w prowadzeniu samochodu. Prowadzenie samochodu nie tylko po to, żeby się przemieszczać z punktu A do B, ale żeby to była frajda sama w sobie - mówi o wspólnej pasji posiadania aut sportowych Wojciech Grzegorski.

Dodano: Środa, 31 stycznia 2018 16:09

Porsche z Myślenic odnalezione przez satelitę na drugim końcu Polski

W miniony piątek Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach otrzymała zgłoszenie o kradzieży samochodu Porsche Macan, który wieczór wcześniej zaparkowany został pod jednym z bloków.

Dodano: Wtorek, 7 listopada 2017 10:51

Porsche na plebani. Konflikt grupy parafian z proboszczem Kasiny Wielkiej

Lokalne i ogólnopolskie media piszą o konflikcie, jaki wybuchł między częścią parafian a proboszczem Kasiny Wielkiej.

Dodano: Wtorek, 14 stycznia 2014 17:24

To policjant z Mszany Dolnej kierował po pijanemu Porsche?

Takie są najnowsze ustalenia Prokuratury Rejonowej w Limanowej, która postawiła właścicielowi samochodu, 33-letniemu mieszkańcowi Lubnia, zarzuty utrudnienia śledztwa (wziął na siebie winę po wypadku) oraz udostępnienia kluczyków od samochodu pijanemu policjantowi. Zdaniem prokuratury, naraził tym innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Sam policjant, który po wypadku trafił do szpitala, nie został jeszcze przesłuchany z uwagi na stan zdrowia.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2014 20:44

Nowe fakty ws. wypadku Porsche

Kierowca Porsche, który w niedzielny poranek rozbił się samochodem w Mszanie Dolnej (powiat limanowski), w wyniku czego ranny została pasażer-policjant, opuścił limanowski szpital zanim policja zdążyła go zbadać alkomatem.

Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl