WSB
Piosenka
Dodano: Niedziela, 18 września 2022 23:17

V EDYCJA KONKURSU zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Moja Poezja - Moja Ojczyzna

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już – piątej – edycji konkursu patriotycznego „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”, który cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku śpiewamy na cześć polskich poetów i kompozytorów.

Dodano: Niedziela, 4 marca 2018 08:20

Zaczarowane Radio Kraków: Piosenka Leszka A. Moczulskiego (zdjęcia)

Pamięci niedawno zmarłego Leszka Aleksandra Moczulskiego poświęcony był 37. koncert w Zaczarowanym Radiu Kraków. W sobotę, w Studio im. Romany Bobrowskiej, usłyszeliśmy piosenki ze słowami tego wybitnego krakowskiego poety, w wykonaniu laureatów i finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Dodano: Sobota, 7 października 2017 08:40

"Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego" - dziś premiera (zdj. z próby medialnej)

KRAKÓW. "Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego" - spektakl w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej przywoła na Dużej Scenie Teatru Ludowego piosenki wybitnego kompozytora. Premiera już 7 października.

Dodano: Wtorek, 29 maja 2012 14:08

XXV Ogólnopolski Festiwal "Nowa Piosenka w Starym Krakowie"

KRAKÓW. Jury w składzie: Antoni Krupa, Wacław Krupiński, Jacek Pawski i Marek Gaweł, po przesłuchaniach ponad 50 solistów i zespołów oraz 20 premierowych piosenek zdecydowało o przyznaniu 1 nagrody Zuzannie Rosie z Krakowa, która otrzymała tym samym "Złoty Ząb Smoka Wawelskiego".

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl