Golemo
Pasja sposobem na życie
Dodano: Wtorek, 25 listopada 2014 22:23

Pasja sposobem na życie...

Już po raz dziewiąty, odbyło się w kawiarni Cafe Szafe w Krakowie spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”.

Dodano: Czwartek, 18 września 2014 00:53

Pasja wyobraźnią malowana - rusza kolejna edycja spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie"

W sobotę 27 września w klubokawiarni Cafe Szafe w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Pasja wyobraźnią malowana…”.

Dodano: Niedziela, 1 czerwca 2014 11:57

"Krawiecki raj..." - VII edycja spotkań z pasją już za nami! (zdjęcia)

W sobotę w klubokawiarni Cafe Szafe w Krakowie odbyło się już po raz VII spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”, tym razem pod hasłem „Krawiecki raj, czyli igła naprzód – nitka za nią”.

Dodano: Środa, 7 maja 2014 20:15

„Krawiecki raj czyli igła naprzód - nitka za nią” – VII edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na VII edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Krawiecki raj czyli igła naprzód - nitka za nią”. Spotkaniu patronuje Malopolskaonline.pl.

Dodano: Czwartek, 6 marca 2014 20:55

VI edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” w Krakowie

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na VI edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Ze względu na nadchodzący wiosenny czas oraz z uwagi na to, iż marzec to miesiąc kobiet, tym razem tematyka spotkania będzie poświęcona kobietom!. Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline.pl

Dodano: Piątek, 21 lutego 2014 20:25

Zbliża się VI edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… zapraszają na VI edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Ze względu na nadchodzący wiosenny czas oraz z uwagi na to, iż marzec to miesiąc kobiet, tematyka spotkania będzie poświęcona KOBIETOM!. Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline.pl

Dodano: Środa, 22 stycznia 2014 21:14

Odbyło się V spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie” (zdjęcia)

18 stycznia w Cafe Szafe w Krakowie odbyło się V spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”. To właśnie tu, w samym centrum Krakowa grono Pasjonatów po raz kolejny spotkało się, by podzielić się swoim doświadczeniem i miłością do rękodzieła oraz by poszerzyć swoją wiedzę na temat pasji innych osób.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2014 16:36

V edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” w Krakowie

18 stycznia 2014 w Krakowie odbędzie się kolejna V już edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Organizatorzy Beata Marszałek - portal mamycel.pl oraz Iwona Dudziak - Małopolanki tworzą… tym razem przeniosą uczestników w miniaturowy świat fantazji i dziecięcych marzeń! W programie liczne atrakcje.

Dodano: Środa, 18 grudnia 2013 10:26

"Święta odziane tradycją" - IV edycja spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie już za nami" (zdjęcia)

Ostatnie w tym roku spotkanie odbyło się 7 grudnia w siedzibie Civitas Christiana przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 3 w Nowym Sączu. Hasło przewodnie „Święta odziane tradycją” idealnie wpisało się w otaczającą nas ze wszą atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Dodano: Środa, 4 grudnia 2013 11:58

III edycja spotkań "Pasja sposobem na życie" zakończona

Spotkania z cyklu „Pasja sposobem na życie”, to okazja by podzielić się własną twórczością. Trzecia edycja całego cyklu odbyła się w drugiej połowie listopada w szkole przy ul. Czarnogórskiej w Krakowie.

Dodano: Piątek, 22 listopada 2013 13:52

IV edycja spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie" - tym razem w Nowym Sączu

Portal www.mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… zapraszają na IV edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”, która odbędzie się pod hasłem "Święta odziane tradycją". Tym razem spotkanie odbędzie się w Nowym Sączu. Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline.pl.

Dodano: Piątek, 18 października 2013 16:35

Mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… zapraszają na III edycję spotkań Pasja sposobem na życie

Mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… zapraszają na kolejną edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Cykl rozpocznie się sobotę 16 listopada br. w Cafe Szafe (ul. Felicjanek 10, Kraków). Spotkaniom patronuje Malopolskaonline.pl.

Dodano: Piątek, 5 lipca 2013 23:39

W Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”

KRAKÓW. "Pasja sposobem na życie" było pierwszym spotkaniem, ale jak zapewniają organizatorki - nie ostatnim. Inicjatorkami organizowana przepełnionych pasją spotkań są Beata Marszałek właścicielka portalu Mamycel.pl oraz Iwona Dudziak (Malopolankitworza.blogspot.com).

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl