Pacjent
Dodano: Niedziela, 24 listopada 2019 10:00

"Głos matek ma moc zmiany" w Dąbrowie Tarnowskiej

Ponad 70 Pacjentek Porodówki Nowej Generacji na Powiślu wypełniło ankiety dotyczące warunków porodu i połogu. Generalnie lepiej niż w latach ubiegłych oceniły pracę personelu Centrum Zdrowia Dąbrowa Tarnowska. Najlepsze oceny przyznano za opiekę na oddziale, postawę personelu i szpitalne warunki.

Dodano: Piątek, 24 listopada 2017 13:17

Pacjent wyskoczył z okna szpitala w Nowym Targu

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się minionej nocy w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

Dodano: Sobota, 16 września 2017 12:20

Dyskusja o prawach pacjenta

W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się szkolenie dla dyrektorów szpitali oraz pełnomocników ds. praw pacjenta. Konferencję otworzył starosta nowosądecki Marek Pławiak.

Dodano: Poniedziałek, 2 grudnia 2013 17:34

KRAKÓW. Dlaczego kobieta skoczyła z okna krakowskiego szpitala?

29-letnia kobieta, która urodziła dziecko wyskoczyła z okna Szpitala Narutowicza w Krakowie. Z otwartym złamaniem nogi, pękniętą miednicą i obrażeniami głowy ponownie trafiła do placówki. Życiu pacjentki już nic nie zagraża.

Dodano: Środa, 11 września 2013 12:36

Zintegrowany Informator Pacjenta

Wojewoda małopolski zachęca mieszkańców regionu do korzystania ze Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Aby uzyskać dostęp do danych zdrowotnych w systemie ZIP trzeba się w nim zarejestrować.

Dodano: Wtorek, 11 czerwca 2013 23:30

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego dementuje pogłoski o wstrzymaniu przyjęć pacjentów

NOWY TARG. "W odpowiedzi na pojawiające się doniesienia medialne o ograniczeniu, czy też nawet wstrzymaniu przyjęć do oddziałów internistycznych, Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu stanowczo dementuję powyższe informacje" - czytamy w opublikowanym przez dyrekcję placówki oświadczeniu.

Dodano: Czwartek, 9 maja 2013 21:03

Nowotarska prokuratura zajmie się okolicznościami śmierci pacjenta nieprzyjętego do szpitala w Limanowej

Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu zbada, czy lekarze z limanowskiego szpitala dopuścili się zaniedbań, w efekcie których zmarł 41-letni mieszkaniec Laskowej. Dyrekcja szpitala odsunęła już od pracy lekarza, który dyżurował wtedy na SOR-ze.

Dodano: Czwartek, 31 stycznia 2013 17:09

Prokuratura bada przyczyny śmierci pacjentki

Prokuratura Rejonowa w Limanowej bada okoliczności zgonu pacjentki, która ponad godzinę czekała na przewiezienie ze szpitala w Limanowej do Nowego Sącza. Dyspozytornia w Tarnowie nie mogła wysłać karetki ratownictwa medycznego.

Dodano: Piątek, 28 grudnia 2012 19:32

Powikłania wywołane wirusem tzw. "świńskiej grypy" prawdopodobną przyczyną śmierci pacjenta w nowotarskim szpitalu

NOWY TARG. W Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł mężczyzna, prawdopodobnie w wyniku powikłań wywołanych wirusem AH1N1. Sanepid zapewnia, że nie ma powodu do paniki.

Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl