Sądecka
Ostrowsko
Dodano: Środa, 2 marca 2022 09:37

Uczcili pamięć Józefa Kurasia "Ognia" i Żołnierzy Wyklętych (zdjęcia)

Hymn Polski, apel poległych i wiązanki kwiatów oraz przemówienie starosty tatrzańskiego przypominające czasy, w których przyszło żyć żołnierzom niezłomnym, towarzyszyły uroczystościom 1 marca w Zakopanem.

Dodano: Piątek, 4 lutego 2022 13:36

Warunki drogowe na Podhalu idealne... dla narciarzy i łyżwiarzy (video)

Kilka tygodni temu portal podhale24.pl informował o łyżwiarzu, który jeździł po drodze wojewódzkiej nr 969 w Ostrowsku, na trasie Nowy Targ - Nowy Sącz.

Dodano: Niedziela, 6 czerwca 2021 22:00

Michał Schlegel zwycięzcą 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Dziś rano do trzeciego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego kolarze wyruszyli z Jabłonki. Na starcie obok Urzędu Gminy zawodnikom kibicowali mieszkańcy, wójt gminy oraz zespoły regionalne.

Dodano: Poniedziałek, 24 września 2018 12:53

Groźby, pościg i 3,8 promila alkoholu - dzieje się na Podhalu

Nowotarscy policjanci po pościgu zatrzymali 45-latka, który kierował samochodem mając ponad 3,8 promila alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy i następnego dnia usłyszał zarzuty, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

Dodano: Niedziela, 9 kwietnia 2017 22:50

Zaginął młody mieszkaniec Ostrowska. Prawdopodobnie wskoczył do rzeki i nie wypłynął

Wczesnym popołudniem dwóch młodych mężczyzn raczyło się alkoholem nad brzegiem Dunajca. Jeden z nich miał wskoczyć do rzeki. Po sześciu godzinach zgłoszono jego zaginięcie.

Dodano: Środa, 21 września 2016 13:41

Powstanie obwodnica Waksmund-Ostrowsko-Łopuszna

NOWY TARG.W obecności przedstawiciela Zarządu Województwa Małopolskiego, Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Gminy Nowy Targ, Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz Przedsiębiorstwa Energopol - podpisano dziś umowę na budowę 7 km obwodnicy Waksmundu, Ostrowska i Łopusznej.

Dodano: Wtorek, 9 sierpnia 2016 13:31

Przygotowania do budowy obwodnicy Waksmund - Ostrowsko - Łopuszna

Ponad 24 miliony złotych będzie kosztowała budowa obwodnicy Waksmund - Ostrowsko - Łopuszna. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie wybrał wykonawce tej inwestycji. Drogę z Nowego Targu do Harklowej, omijającą powyższe trzy wsie, wybuduje przedsiębiorstwo Energopol z Krakowa. Termin zakończenia budowy to wrzesień 2019 r.

Dodano: Niedziela, 19 czerwca 2016 19:26

Gminne zawody MDP w Ostrowsku (zdjęcia)

Na stadionie w Ostrowsku odbyły się Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Nowy Targ. W zawodach wzięło udział 19 drużyn, w tym 10 dziewczęcych. Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach, sztafeta oraz bojówka.

Dodano: Wtorek, 9 września 2014 21:00

Podhalański staż Jiu Jitsu & Aikijujutsu (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej w Ostrowsku odbył się staż Jiu Jitsu & Aikijujutsu. Zajęcia, których organizatorem, a zarazem pomysłodawcą był sensei Sebastian Westrych, prowadzone były pod patronatem wójta Gminy Nowy Targ.

Dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 16:19

Województwo małopolskie, powiat nowotarski i gmina Nowy Targ opracują koncepcję budowy obwodnicy Waksmund – Ostrowsko – Łopuszna

Województwo małopolskie, powiat nowotarski oraz gmina Nowy Targ wspólnie opracują dokumentację studyjno-koncepcyjną dotyczącą zadania inwestycyjnego „ Budowa obwodnicy DW 969 Waksmund-Ostrowsko-Łopuszna”. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął już uchwałę w tej sprawie.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl