Obrady
Dodano: Czwartek, 12 grudnia 2019 15:56

O pieniądzach i bezpieczeństwie

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu obradowała Wspólna Komisja Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

Dodano: Czwartek, 5 kwietnia 2018 15:37

Chcą wziąć udział w debacie sejmowej

Julia Oleksy, Gabriela Walczak i Tomasz Hajduga to uczniowie sądeckich szkół, którzy zamierzają powalczyć o udział w obradach Sejmu, które odbędą się 1 czerwca tego roku.

Dodano: Wtorek, 7 listopada 2017 14:10

Znamy Mecenasów Kultury Krakowa Roku 2016

W poniedziałek 6 listopada podczas uroczystości w sali Obrad Rady Miasta Krakowa ogłoszono wyniki Mecenasów Kultury Krakowa Roku 2016. W tym roku tytuły zostały przyznane po raz 21.

Dodano: Niedziela, 2 kwietnia 2017 13:47

Obrady Konwentu Marszałków

Rola regionów w Unii Europejskiej po 2020 roku, polityka senioralna i srebrna gospodarka, a także dobre planowanie przestrzenne – o tym w głównej mierze będą rozmawiać marszałkowie, którzy przyjadą do Małopolski na kolejne posiedzenie Konwentu Marszałków. Główne obrady odbędą się już w najbliższą środę.

Dodano: Poniedziałek, 25 listopada 2013 20:53

Radni za zakazem palenia węglem i drewnem w Krakowie

Po długiej dyskusji podczas obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego, radni przegłosowali zakaz palenia węglem i drewnem w Krakowie. Za przyjęciem uchwały o paliwach dopuszczonych do stosowania na terenie gminy miejskiej Kraków głosowało 22 radnych, przeciw było 11 a 5 wstrzymało się od głosu.

Dodano: Piątek, 22 listopada 2013 17:49

W Zakopanem obradują specjaliści od leczenia oparzeń

Ponad 300 lekarzy z Polski, Białorusi, Rosji i Ukrainy uczestniczy w XI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń w Zakopanem. W czasie konferencji podpisana zostanie umowa o współpracy w leczeniu oparzeń pomiędzy Polską, Białorusią, Ukrainą i Rosją.

Dodano: Czwartek, 7 listopada 2013 20:43

Polsko-słowackie obrady w Euroregionie "Tatry"

Przez dwa dni w siedzibie Związku Euroregion “Tatry” w Nowym Targu obradowała Polsko-Słowacka Komisja Międzyrządowa ds. Współpracy Transgranicznej pod przewodnictwem sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Piotra Stachańczyka, jego słowackiego na tyn stanowisku Jozefa Bučka, ambasadorów Tomasza Chłonia i Vasila Grivny oraz zaproszonych gości.

Dodano: Wtorek, 21 maja 2013 22:33

Awantura o służbę zdrowia podczas obrad radnych sejmiku małopolskiego

- Koalicja rządząca w małopolskim sejmiku wojewódzkim robi mieszkańców w konia - mówią radni klubu Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o poniedziałkową sesję sejmiku, na której gościł wiceminister zdrowia. Po jego wystąpieniu, a przed ważną debatą na temat ochrony zdrowia, razem z wiceministrem z sali wyszła większość radnych. W efekcie obrady zostały przerwane.

Dodano: Piątek, 26 kwietnia 2013 16:29

Rozpoczynają się obrady KRASP w Krakowie

Dzisiaj, 26 kwietnia w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie rozpoczęło się posiedzenie Prezydium oraz Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl