Sądecka
MMA
Dodano: Niedziela, 12 marca 2023 09:26

Amerykanin za mocny dla Brzeskiego

W sobotę tuż przed północą w gali UFC w Las Vegas do klatki oktagonu weszli – poroninianin Łukasz Brzeski i Karl Williams.

Dodano: Niedziela, 14 sierpnia 2022 11:07

Wygrał ale przegrał - debiut Łukasza Brzeskiego w UFC

Wczoraj w Pechanga Arena w San Diego w Kaliforni podczas gali UFC zadebiutował pochodzący z Poronina na Podhalu Łukasz Brzeski.

Dodano: Wtorek, 9 sierpnia 2022 13:39

Góral z Poronina zadebiutuje w UFC

Łukasz Brzeski, 29-letni zawodnik MMA, wychowanek Nowotarskiego Klubu Sportów Walki już 13 sierpnia zadebiutuje w USA na gali Ultimate Fighting Championship (UFC) - największej federacji MMA na świecie .

Dodano: Środa, 15 września 2021 11:25

Łukasz Brzeski pokonał przed czasem Dylana Pottera i wywalczył kontrakt z UFC

Dzisiaj w nocy w Las Vegas doszło do starcia Łukasza Brzeskiego z Amerykaninem Dylanem Potterem.

Dodano: Środa, 24 października 2018 11:16

Wieczór Walk SWD już 10 listopada. Stanek vs Strzelczyk walką wieczoru!

To już trzecia odsłona gali MMA, która odbędzie się w Małej Hali TAURON Arena Kraków. Poprzednie eventy, jeszcze pod nazwą Wieczór Walk R8, okazały się dużym sukcesem i udowodniły, że jest w Krakowie publiczność czekająca na tego typu wydarzenia. Kolejna edycja będzie rozwijała to, co zostało już wypracowane przy poprzednich eventach -będzie lokalną galą MMA na europejskim poziomie.

Dodano: Sobota, 29 grudnia 2012 12:06

Krew, nokauty i sędziowskie skandale (zdjęcia)

MMA (Mixed Martial Arts, czyli mieszane sztuki walki) dyscyplina bez granic i ograniczeń, zdobyła ogromną popularność w świecie i w naszym kraju. A wszystko za sprawą telewizyjnych i internetowych przekazów z UFC (Ultimate Fighting Championship) i KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Mamy też coraz więcej gal parę kroków od domu, jak ta, która odbyła się Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Dodano: Piątek, 28 grudnia 2012 11:30

Dziś w Nowym Targu Gala MMA COLOSEUM

Polskie Stowarzyszenie Mieszanych Sztuk Walki COLOSEUM wspólnie z MMKS Podhale organizuje dziś pokaz mieszanych sztuk walki MMA. W przeciwieństwie do KSW walki toczą się nie w ringu bokserskim tylko w octagonie, przez co są bardziej widowiskowe i emocjonujące. Impreza zorganizowana na terenie Miejskiej Hali Lodowej będzie transmitowana w internecie.

Dodano: Sobota, 22 grudnia 2012 14:37

"Coloseum XIII Sylwester z MMA Tango z Góralami"

NOWY TARG. Międzynarodowe Stowarzyszenie Mieszanych Sztuk Walki "Coloseum" wraz z współorganizatorem MMKS Podhale organizują w piątek 28 grudnia, na terenie Miejskiej Hali Lodowej - pierwszą na Podhalu galę MMA. Imprezie patronuje Malopolskaonline.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl