WSB
Korek
Dodano: Sobota, 5 lutego 2022 18:57

Zmiana turnusów - zakopianka zakorkowana

Kolejny tydzień ferii zimowych za nami. Tysiące samochodów ruszyło w kierunku Tatr, a kolejne z Tatr w kierunku domów.

Dodano: Poniedziałek, 24 stycznia 2022 21:00

Utrudnienia w związku z budową trasy S7 Widoma – Kraków

W najbliższych dniach spodziewać możemy się utrudnień w ruchu powodowanymi pracami związanymi z budową trasy S7 Widoma – Kraków. Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad przedstawiła harmonogram planowanych prac.

Dodano: Czwartek, 12 sierpnia 2021 09:31

Za nami pierwszy tydzień funkcjonowania parkingów w rejonie Morskiego Oka wyłącznie z e-biletami

Od środy 4 sierpnia obserwujemy znaczne zmniejszenie ruchu samochodowego w tym rejonie i zwiększenie świadomości kierowców przyjeżdżających na miejsce z przygotowanymi już do kontroli e-biletami. Pomogły w tym nie tylko komunikaty w mediach społecznościowych TPN i mediach ogólnopolskich, ale także banery informacyjne umieszczone przy drogach dojazdowych.

Dodano: Czwartek, 11 czerwca 2020 00:55

Wielki korek do granicy w Chyżnem. Polacy wracają na długi weekend (zdjęcia)

Dziesiątki samochodów czeka w kolejce do kontroli granicznej na przejściu w Chyżnem. Jak podaje portal podhale24.pl - korek ma kilka kilometrów.

Dodano: Środa, 4 kwietnia 2018 09:52

Ogromne utrudnienia na autostradzie A4 w kierunku Katowic - zderzenie pięciu samochodów

Ogromne utrudnienia na autostradzie A4 w kierunku Katowic. Zderzyło się pięć samochodów. Zablokowany jest lewy pas ruchu. Korek ma już ponad cztery kilometry. Nikomu nic się nie stało. Autostrada jest zablokowana, na miejscu pracują służby.

Dodano: Wtorek, 6 lutego 2018 15:26

Zmniejszą się korki na Zakopiance pomiędzy Nowym Targiem a Zakopanem. Budowa węzła w Poroninie przebiega bez opóźnień (zdjęcia)

Za dwa miesiące ruszy Podhalańska Kolej Regionalna, a jeszcze w tym roku zakończą się roboty budowlane przy węźle Poronin – jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w tej części województwa, której koszt oszacowano na blisko 50,5 mln zł. Podczas wizyty na Podhalu marszałek Jacek Krupa podsumował nie tylko dotychczasowe prace, ale też przedstawił szczegóły dotyczące nowego połączenia kolejowego.

Dodano: Sobota, 27 stycznia 2018 13:36

Spore utrudnienia na zakopiance

W Rabce-zdroju doszło do kolizji. Zderzyły się samochód ciężarowy z osobowym. Nikt nie odniósł obrażeń. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Dodano: Sobota, 6 maja 2017 12:00

Wyciek oleju na drodze i ogromny korek do Nowego Targu

NOWY TARG. Rano strażacy usuwali wyciek oleju, który pozostawił na drodze samochód jadący od strony Białki Tatrzańskiej aż do miasta. Droga na tym odcinku była zakorkowana aż po Gronków.

Dodano: Sobota, 17 sierpnia 2013 20:38

Kolizja na "zakopiance"

NOWY TARG. W rejonie nowotarskiej Niwy doszło do kolizji. Kilka stojących w korku na "zakopiance" samochodów zostało uszkodzonych. Do zdarzenia doszło obok stacji benzynowej.

Dodano: Czwartek, 15 sierpnia 2013 12:50

Korek w stronę Zakopanego już od Pcimia

Jak informują kierowcy - "zakopianka" jest praktycznie zablokowana. Od miejscowości Pcim na drodze tworzą się kilkukilometrowe korki na obu pasach jezdni. Kierowcom radzimy wybierać drogi alternatywne.

Dodano: Poniedziałek, 5 sierpnia 2013 12:07

Śmiertelny wypadek w Białym Dunajcu. Zakorkowana "zakopianka" (zdjęcia)

W Białym Dunajcu, w rejonie wiaduktu, doszło do wypadku. Samochód osobowy Citroen zderzył się czołowa z ciężarówką - śmieciarką. W wypadku zginęła jedna osoba - informuje podnisp. Kazimierz Pietruch, rzecznik zakopiańskiej policji. "Zakopianka" jest zakorkowana.

Dodano: Środa, 2 stycznia 2013 14:16

Korek na "zakopiance" (zdjęcia)

PODHALE. Masowe powroty uczestników zabawy sylwestrowej pod Giewontem - oznaczają z reguły korki na "zakopiance" , Tak jest i w tym roku. Sznur samochodów ciągnie się praktycznie od samego Zakopanego. W rejonie Nowego Targu ruch odbywa się wolno, ale zaraz za miastem, na zwężeniu drogi samochody co rusz stają.

Dodano: Niedziela, 2 stycznia 2011 17:20

Trudne powroty z sylwestra

Kto nie musi, niech lepiej nawet nie wjeżdża dziś na "zakopiankę". Trasa korkuje się w kilku miejscach.

Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl