Kopalnia
Justyna Kowalczyk
Dodano: Sobota, 10 lipca 2021 07:57

Średnia Krokiew zmodernizowana i uroczyście otwarta (galeria)

Na terenie skoczni im. Bronisława Czecha pojawili się dziś ministrowie, samorządowcy, urzędnicy oraz sportowcy. Wzięli oni udział w uroczystym otwarciu zmodernizowanego kompleksu sportowego.

Dodano: Sobota, 3 lipca 2021 08:17

Za nami 17. Moc Gór Festiwal

Filmowo i outdoorowo, ale przede wszystkim z dużą dawką uśmiechu, pozytywnych emocji i przypływu adrenaliny. Tak w jednym zdaniu można by wspominać ostatni weekend. Ale pod Tatrami działo się znacznie więcej. Festiwal znów stał się miejscem wyjątkowych spotkań miłośników górskiej przygody.

Dodano: Niedziela, 1 września 2019 13:41

4 Bieg po Oddech w Zakopanem z Justyną Kowalczyk (zdjęcia)

W Zakopanem odbył się IV Bieg po Oddech. Z numerem "1" wystartowała znakomita sportsmenka, mistrzyni olimpijska - Justyna Kowalczyk.

Dodano: Sobota, 2 lutego 2019 14:27

SLAVIC CUP z Justyną Kowalczyk (zdjęcia)

Na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem od rana odbywają się zawody w biegach narciarskich stylem klasycznym FIS Continental Cup SLAVIC CUP.

Dodano: Niedziela, 2 września 2018 14:24

Ponad 700 osób "pobiegło po oddech" w Zakopanem (galeria)

Na starcie organizowanego już po raz trzeci charytatywnego wyścigu "Bieg po Oddech" stanęło w niedzielę 718 osób w tym 47 zawodników z mukowiscydozą. Wśród kobiet na mecie pierwsza pojawiła się Justyna Kowalczyk, ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Dodano: Sobota, 7 marca 2015 15:11

Justyna Kowalczyk laureatką "Srebrnego Pazura" podczas II Małopolskiego Kongresu Kobiet

KRAKÓW. Justyna Kowalczyk otrzymała nagrodę „Srebrnego Pazura” przyznaną po raz pierwszy przez Małopolski Kongres Kobiet w trakcie trwającego dzisiaj II Małopolskiego Kongresu Kobiet w Krakowie, w Centrum Konferencyjnym ICE . W imieniu uhonorowanej tym wyróżnieniem laureatki nagrodę odebrała Małgorzata Jantos, Radna Miasta Krakowa, która w zastępstwie przebywającej na zawodach sportsmenki podziękowała za wyróżnienie.

Dodano: Sobota, 29 listopada 2014 14:35

Justyna Kowalczyk upadła na trasie

Justyna Kowalczyk odpadła w półfinale sprintu techniką klasyczną w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich w fińskim Kuusamo. W swoim biegu zajęła trzecie miejsce. Najszybsza była Norweżka Marit Bjoergen.

Dodano: Czwartek, 27 lutego 2014 21:09

Justyna Kowalczyk:"Wybaczcie... Zimę czas zakończyć"

Justyna Kowalczyk postanowiła nie startować w pozostałych zawodach narciarskiego Pucharu Świata 2013/14. Biegaczka w styczniu złamała kość śródstopia. Informacja o zakończeniu sezonu pojawiła się na jej profilu na Facebooku.

Dodano: Czwartek, 20 lutego 2014 23:48

"Trzydziestka" dla Justyny

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska i Biegówki pod Tatrami zapraszają w sobotę, 22 lutego na wspólne kibicowanie Justynie Kowalczyk podczas biegu na 30 km oraz na pokonanie olimpijskiego dystansu w rekreacyjnej quasi-sztafecie.

Dodano: Czwartek, 13 lutego 2014 13:36

Złota Justyna

- Powiedziałam sobie, że albo wygram, albo zdechnę! – mówi Justyna Kowalczyk, złota medalistka olimpijska na 10 km Cl. - Dziękuję krytykom. Oni mnie tylko zmobilizowali. Zrobiłam coś wielkiego. Złota stopa, złote serce, złoty bieg. - To był kosmiczny bieg Justyny – powiedział pierwszy trener Justyny, Stanisław Mrowca.

Dodano: Wtorek, 10 grudnia 2013 23:01

Na Podhalu rusza sezon na biegówki pod patronatem Justyny Kowalczyk

NOWY TARG. Za kilka dni na nowotarskim lotnisku uruchomiona zostanie wypożyczalnia nart biegowych. Przedsięwzięciu patronuje Justyna Kowalczyk. - Na miejscu będzie serwis sprzętu, nauka jazdy, obsługa instruktorska. W planach jest nocne bieganie na nartach z latarkami-czołówkami - zapowiada Marcin Jagła.

Dodano: Niedziela, 6 stycznia 2013 15:43

Justyna Kowalczyk wygrała Tour de Ski

Justyna Kowalczyk po raz czwarty z rzędu wygrała cykl Tour de Ski w biegach narciarskich. Metę ostatniego, siódmego etapu na szczycie Alpe Cermis we włoskim Val di Fiemme osiągnęła o 27,9 s przed Norweżką Therese Johaug.

Dodano: Poniedziałek, 1 marca 2010 13:43

Justyna Kowalczyk podaruje kibicowi swój strój sportowy

Pod koniec marca Justyna Kowalczyk spotka się w Krakowie z marszałkiem Małopolski Markiem Nawarą. Przy okazji tego spotkania wręczy swój strój sportowy kibicowi, którego życzenia najbardziej jej się spodobały.

Dodano: Wtorek, 30 listopada 1999 23:46

"Trzydziestka" dla Justyny

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska i Biegówki pod Tatrami zapraszają w sobotę, 22 lutego na wspólne kibicowanie Justynie Kowalczyk podczas biegu na 30 km oraz na pokonanie olimpijskiego dystansu w rekreacyjnej quasi-sztafecie.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl