Golemo
Deszcz
Dodano: Niedziela, 21 czerwca 2020 11:26

Powiat limanowski zalany

Mocne opady minionej nocy spowodowały rozległe podtopienia na Limanowszczyźnie.

Dodano: Czwartek, 23 maja 2019 12:26

Pogotowie przeciwpowodziowe w powiecie nowosądeckim

W związku z intensywnymi opadami deszczu, starosta nowosądecki wprowadził dzisiaj o godz. 3.30 pogotowie przeciwpowodziowe dla Powiatu Nowosądeckiego.

Dodano: Środa, 22 maja 2019 18:27

Sytuacja pogodowa w województwie

Ostatniej doby na terenie województwa małopolskiego miały miejsce intensywne opady deszczu, miejscami występowały burze. Doszło do wezbrania niektórych cieków wodnych, podtopień. W kilku przypadkach konieczna była ewakuacja. W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbył się briefing prasowy podsumowujący dotychczasowe działania służb.

Dodano: Piątek, 3 maja 2019 13:10

Mila Konstytucyjna w Zakopanem w deszczu (zdjęcia)

ZAKOPANE. Pogoda dzisiaj zawodnikom na starcie nie dopisała, od samego początku padał deszcz. Jednak nie zniechęciło ich to do udziału w świętowaniu 3 maja biegiem na jedną milę „Konstytucyjną”.

Dodano: Poniedziałek, 20 sierpnia 2018 13:16

Deszcz meteorów widziany z Kasprowego Wierchu

W nocy z 12 na 13 sierpnia z Kasprowego Wierchu obserwowany był deszcz perseidów. Zjawisko to trwa od połowy lipca, ale tej nocy jego aktywność była największa.

Dodano: Czwartek, 19 lipca 2018 21:11

Pomoc dla poszkodowanych w związku z intensywnymi opadami deszczu

Poszkodowani w wyniku ulewnych deszczy i podtopień w Małopolsce mogą liczyć na wsparcie ze strony rządu. Do 6 tys. złotych mogą otrzymać rodziny lub osoby samotnie gospodarujące poszkodowane w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej.

Dodano: Czwartek, 19 lipca 2018 13:40

IMiGW podniósł ostrzeżenia dla Małopolski

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej podniósł ostrzeżenia dla Małopolski. Część Małopolski zagrożona jest wciąż bardzo dużymi opadami, coraz większe niebezpieczeństwo powodują rzeki, których poziom stale rośnie.

Dodano: Czwartek, 26 października 2017 12:50

Będzie padał deszcz i śnieg

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że jutro (piątek) od godz. 3 w nocy do soboty (28 października 2017 r.) do godz. 7 prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym.

Dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 11:42

Śnieg w Tatrach

Biało robi się na Kasprowym Wierchu, nad Morskim Okiem, a nawet w Dolinie Chochołowskiej. W Zakopanem pada deszcz.

Dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 09:27

Do soboty będzie padał deszcz

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie przewiduje do godz. 6 w sobotę wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Wystąpią one głównie na zachodzie i południu województwa.

Dodano: Niedziela, 24 maja 2015 13:31

Deszczowy spływ (zdjęcia)

SROMOWCE- SZCZAWNICA. Wiosenny deszcz nie odstraszył turystów od wzięcia udziału w spływie Dunajcem. Łódki płyną pełne, jedna za drugą, co oznacza sezon w pełni.

Dodano: Wtorek, 21 stycznia 2014 13:35

Trudne warunki na małopolskich drogach - marznący deszcz

Niekorzystne warunki drogowe występują w całej Polsce. Od rana na trasach Małopolski kierujący muszą ograniczyć prędkość - na drogach przejazdy utrudniają marznący deszcz, śnieg i mgła. Ogromne utrudnienia dotyczą także pasażerów kolei.

Dodano: Środa, 12 czerwca 2013 09:55

Ulewne deszcze w Skawinie i Wieliczce

Wczoraj, 11 czerwca ulewny deszcz zalał część ulic w Skawinie i Wieliczce. Zaczęło padać w okolicach południa. Ulewa spowodowała znaczne utrudnienia na drogach wokół Krakowa. Zalany został m.in., wiadukt w Wieliczce. Nieprzejezdna była także ul. Mickiewicza w Skawinie. Kierowcy byli kierowani objazdami.

Dodano: Poniedziałek, 10 czerwca 2013 19:58

Urząd Wojewódzki rozpoczyna wypłatę zasiłków dla ofiar deszczów i gradobicia

Małopolski Urząd Wojewódzki przekaże gminom pierwsze środki na wypłaty zasiłków dla osób, które ucierpiały w wyniku intensywnych zjawisk atmosferycznych, jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terenie województwa.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl