Allmedica
Sport
Dodano: Niedziela, 28 maja 2023 18:00

Słoweniec Gal Glivar wygrywa piątą edycję ORLEN Wyścigu Narodów!

Antonio Morgado z Portugalii wygrał piąty i ostatni etap ORLEN Wyścigu Narodów, a Słoweniec Gal Glivar – drugi na mecie w Arłamowie – został triumfatorem 5. edycji wyścigu etapowego zaliczanego do cyklu UCI U23 Nations Cup.

Dodano: Sobota, 27 maja 2023 17:00

Robert Donaldson wygrywa czwarty etap ORLEN Wyścigu Narodów. Nikolaj Mengel pozostaje liderem klasyfikacji generalnej.

Brytyjczyk Robert Donaldson wygrał czwarty etap ORLEN Wyścigu Narodów, wyprzedzając swojego kolegę z zespołu Lukasa Nerurkara i wczorajszego zwycięzcę, Włocha Francesco Busatto.

Dodano: Piątek, 26 maja 2023 23:00

Francesco Busatto wygrał trzeci etap ORLEN Wyścigu Narodów!

Włoch Francesco Busatto jako pierwszy minął metę trzeciego etapu ORLEN Wyścigu Narodów. Liderem wciąż Nikolaj Menge z Danii.

Dodano: Piątek, 26 maja 2023 09:27

Lukas Nerurkar wygrał drugi etap ORLEN Wyścigu Narodów

To był dzień Brytyjczyka Lukasa Nerurkara. To on był najlepszy na mecie drugiego odcinka ORLEN Wyścigu Narodów. Nerurkar na etapie, który odbył się na Węgrzech, wyprzedził na mecie Portugalczyka Antonio Morgado i trzeciego Alexandra Hajka z Austrii. Etap, który rozpoczął się w Hatvan, a zakończył w Bükkszentkerest, miał 152 kilometry i obejmował trzy wymagające podjazdy.

Dodano: Czwartek, 25 maja 2023 09:29

Nikolaj Mengel wygrywa pierwszy etap ORLEN Wyścigu Narodów. Polak na drugim miejscu.

Duńczyk został także liderem wyścigu, a Michał Żelazowski – dziś drugi – jest najlepszym Polakiem w pierwszej dziesiątce.

Dodano: Wtorek, 23 maja 2023 22:31

Startuje ORLEN Wyścig Narodów

Pierwszy z trzech wyścigów zaliczanych do cyklu Pucharu Narodów UCI U23 – zaplanowany od 24 do 28 maja – po raz pierwszy odbędzie się w trzech krajach na pięciu etapach: Węgrzech, Słowacji i Polsce.

Dodano: Poniedziałek, 22 maja 2023 09:22

Pierwszy ORLEN Wyścig Narodów Challenge za nami!

Fantastyczna pogoda, wymagająca trasa i walka do ostatnich metrów. Taki był pierwszy ORLEN Wyścig Narodów Challenge - otwarta dla wszystkich czasówka w Republice Czeskiej z metą na szczycie Dlouhé stráně (1354 m.n.p.m.).

Dodano: Sobota, 20 maja 2023 07:22

Alpejczycy podsumowali sezon

W Centrum Kongresowym w Szczawnicy odbyło się uroczyste podsumowanie Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. Cykl zawodów po raz czwarty rozegrany został w ramach Programu PolSKI Mistrz, czyli Narodowego Programu Rozwoju Narciarstwa Alpejskiego i Snowboardu Alpejskiego w Polsce.

Dodano: Poniedziałek, 15 maja 2023 20:04

Młodzi piłkarze i puchar starosty

W Hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach rozegrano dziś I Turniej o Puchar Starosty Nowosądeckiego – Piłka Nożna rocznik 2012 i Młodsi.

Dodano: Wtorek, 9 maja 2023 20:45

Szwajcarzy już nie będę się z nas śmiać

- Szwajcarzy często droczyli się ze mną, pytając, w której dywizji gra Polska. Teraz głośno i dobitnie odpowiadam: Gramy w Elicie! – mówi Henryk Gruth, legendarny hokeista reprezentacji Polski, konsultant ds. szkolenia Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Dodano: Sobota, 6 maja 2023 15:00

Zawody trialowe w Nowym Targu

Na torze Auto Moto Klubu Gorce w Nowym Targu trwają Mistrzostwa Polski strefy południowej

Dodano: Sobota, 6 maja 2023 13:11

Hokejowa reprezentacja Polski awansowała do Elity!

W piątek, 5 maja na zakończenie Mistrzostw Świata Dywizji IA Biało-Czerwoni pokonali Rumunię 6:2. To zwycięstwo oznacza, że bez względu na wynik wieczornego spotkania Włochy – Wielka Brytania, Polacy awansowali do Mistrzostw Świata Elity! W 2024 roku najlepsze hokejowe zespoły globu na czele z Kanadą, Finlandią i Czechami zagrają w Ostrawie i Pradze.

Dodano: Czwartek, 4 maja 2023 11:24

Polacy pokonali Koreę Południową w MŚ Dywizji IB

Wczoraj reprezentacja Polski rozegrała czwarty mecz w Mistrzostwach Świata Dywizji IB. W Nottingham Biało-Czerwoni pokonali Koreę Południową 7:0. Nasza drużyna jest coraz bliżej awansu do Elity. W piątek na zakończenie turnieju Polacy zmierzą się z Rumunią.

Dodano: Środa, 3 maja 2023 20:46

Piękne marzenie spełniło się

Gal Glivar wygrał 40. Karpacki Wyścig Kurierów. Reprezentant Słowenii był najlepszy na piątym i ostatnim etapie, prowadzącym z Iwonicza Zdroju do Rymanowa Zdroju. Na kolejnych stopniach podium klasyfikacji generalnej uplasowali się Włosi, Giulio Pellizzari i Davide de Cassan.

Dodano: Środa, 3 maja 2023 09:00

Polacy pokonali Włochów i są bliżej awansu do Elity!

We wtorek, 2 maja w Nottingham w Mistrzostwach Świata Dywizji IA Biało-Czerwoni zmierzyli się z Włochami. Po emocjonującym spotkaniu Polacy wygrali 4:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Michalski, Krystian Dziubiński, Bartłomiej Jeziorski i Grzegorz Pasiut.

Strona 1 z 255« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl