Festiwal Kiepury
Sport
Wtorek, 27 września 2016 10:48

ZSP Krynica-Zdrój mistrzem powiatu w piłce nożnej (zdjęcia)

Na stadionie sportowym w Zawadzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej chłopców. Na murawie spotkały się reprezentacje dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi okazali się piłkarze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju.
Drużyny podzielono na trzy grupy eliminacyjne i grały one systemem "każdy z każdym". Następnie zespoły z pierwszych miejsc w grupie rywalizowały o miejsca 1 – 3, a drużyny z drugiej pozycji o miejsca 4 – 6. Mecze rozgrywane były dwa razy po 12 minut.

- Turniej stał na dobrym poziomie, a zawodnicy ambitnie walczyli o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny - podkreśla Marek Mirek, koordynator ds. sportu w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Powiatu Nowosądeckiego w Piwnicznej-Zdroju.

Najwięcej punktów wywalczyli reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju w składzie: Artur Sekuła, Albert Chlipała, Bartłomiej Filipek, Dominik Flis, Łukasz Hajduk, Dawid Juszczyk, Jan Kądziołka, Jakub Kurowski, Szymon Maślanka, Adrian Mordarski, Dawid Polański, Wojciech Prorok, Patryk Rusnarczyk, Marek Sekuła, Jakub Trojanowicz i Adam Turski. Opiekunem drużyny jest Jarosław Jarząb.

Drugie miejsce w turnieju zajęli piłkarze z Zespołu Szkół w Marcinkowicach, przygotowani do gry przez Krzysztofa Pierzchałę. Trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie. Ich trenerem był Przemysław Święs.

Kolejne miejsca w turnieju zajęły drużyny Zespołu Szkół w Łącku, Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tęgoborzy, Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie, Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.
Puchary młodym piłkarzom wręczył powiatowy radny Stanisław Sułkowski, przewodniczący Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego.

szel, zdj. archiwum MOS PN

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl