Allestetis
Sport
Wtorek, 4 stycznia 2022 09:30

XXX Gorlicki Bieg Sylwestrowy (zdjęcia)

Za nami jubileuszowy, trzydziesty Gorlicki Bieg Sylwestrowy, który tradycyjnie odbył się 31. grudnia. Na starcie zameldowało się 329 uczestników, którzy rywalizowali na dystansie 5 km i 10 km.
Mimo deszczowej pogody, w trakcie wydarzenia nie zabrakło optymistycznej i sportowej atmosfery, a każdy uczestnik na mecie otrzymał okolicznościowy medal za ukończenie biegu.

Trasa przebiegała ulicami Osiedla Królów. Najszybszy w tym roku na dłuższym dystansie okazał się Sylwester Lepiarz z czasem 31 min. 00 sek., drugi był Aleksander Dragan z czasem 31 min. 37 sek., a wśród pań pierwsza linię mety przebiegła Sabina Jarząbek osiągając czas 35 min. 27 sek., przed Pauliną Golec z wynikiem 35 min. 31 sek.
Na krótszej 5 km trasie pierwsza była Marta Prajzner, której wystarczyło 18 min. i 41 sek. oraz Rafał Sułkowski z czasem 15 min. 05 sek.

Zawodnicy w klasyfiakcji generalnej i grupowej otrzymali nagrody finansowe, puchary oraz dyplomy, które wręczyli Radna Województwa Małopolskiego Jadwiga Wójtowicz, Zastępca Burmistrza Miasta Gorlice Łukasz Bałajewicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach Mariusz Duszowicz.

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Natalii Pacana-Roman z Urzędu Miasta w Gorlicach, a pod tym linkiem zobaczyć można dużą galerię z tego wydarzenia.

oprac wo/
Extra Trapez
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl