Sport
Niedziela, 22 maja 2016 12:36

Śliczna cheerleaderka Podhala zdobyła tytuł Miss Nastolatek Podhala (zdjęcia)

Pochodząca z Nowego Targu występująca w zespole cheerleaderek Podhala 17 letnia Martyna Orszulak podczas wyborów Miss Polski Podhala, które odbyły się w restauracji Czarna Owca na terenie Nowej Targowicy została wybrana Miss Podhala Nastolatek.
- Mam na imię Martyna. Moje hobby teraz to głównie nasze treningi cheerleaderek, ale lubię też czytać książki, grać w siatkówkę i spotykać się z przyjaciółmi. Postanowiłam zapisać się do grupy cheerleaderek, ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego, a pomysł stworzenia takiej grupy wydał mi się genialny. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tańcem. Na zajęcia poszłam z czystej ciekawości i mnie wciągnęło. Chciałam też wspomóc drużynę hokejową Podhale i mam nadzieję, że z naszą pozytywną energią będzie się nam to udawać. – tak przedstawiała się Martyna w październiku 2015 roku podczas prezentacji grupy cheerleaderek Podhala.

Od tego momentu przez cały sezon występowała na tafli wraz koleżankami podczas meczy, jako cheerleaderka hokejowej drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ. Martyna wraz z koleżankami zespołu mogła tańczyć również w Spodku w Katowicach na meczu Hokejowej Reprezentacji Polski Seniorów.

W kwietniu w Nowym Targu ogłoszono casting do wyborów Miss Polski - Chciałam się sprawdzić. Zobaczyć czy sobie poradzę. Wahałam się jednak i ostatecznie namówiła mnie koleżanka. – mówi nowo wybrana Miss Podhala Nastolatek. Nowotarżanka przeszła przez wszystkie szczeble eliminacji i w piątek mogła się pokazać szerszej publiczności podczas FInału. – Postanowiłam sobie podejść do sprawy ze spokojem. Samo to, że wzięłam udział w Wyborach to już był dla mnie duży sukces. Miała to być głównie dobra zabawa, nowe doświadczenie. Mimo wszystko stresowałam się troszkę. Chciałabym podziękować moim bliskim, którzy mnie bardzo wspierali i nawet przez chwilę nie wątpili we mnie, wszystkim osobom, z którymi miałam okazję pracować to w dużej mierze też ich zasługa, oraz dziewczynom, które także brały udział, dzięki nim zawsze było wesoło i pozytywnie. Marzyłam żeby zająć jakieś miejsce, ale nie spodziewałam się zostać Miss Nastolatek. Bardzo się cieszę, że się udało. To było niesamowite przeżycie. Bardzo pomogło mi bycie cheerleaderka. To dzięki występom na lodowisku poradziłam sobie ze stresem. Cieszę się, że mogłam podczas pokazu zaprezentować nasz układ oraz piękne stroje w barwach klubu. – podkreśla Miss Podhala Nastolatek.

Szymon Pyzowski
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl