Sport
Czwartek, 13 października 2016 14:03

Gimnazjum w Rytrze najlepsze w halówce

W hali sportowej Gimnazjum w Brzeznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wystąpiły cztery najlepsze zespoły w powiecie, zwycięzcy rozgrywek międzygminnych.
Na parkiecie rywalizowały reprezentacje gimnazjów z Brzeznej, Krużlowej Wyżnej, Rytra i Złockiego. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

- Rywalizacja była bardzo zacięta, a drużyny wykazały się wolą walki i ambicją, grając przy tym fair play - podkreśla Marek Mirek, koordynator ds. sportu Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Nowosądeckiego.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyło Gimnazjum w Rytrze, które uzyskało awans na zawody rejonowe. Odbędą się one 25 października w Limanowej. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Piotr Duda, Kacper Dudczak, Michał Izworski, Jakub Klóska, Kamil Kumor, Jakub Pawlik, Arkadiusz Piwowar, Krystian Plata, Artur Procyk i Sebastian Soboń.

Drugie miejsce w turnieju zajęli uczniowie z Brzeznej, trzecie wywalczyli piłkarze ze Złockiego, a czwarte reprezentanci Krużlowej Wyżnej.

Drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika, którym został Tomasz Matiaszek z Gimnazjum w Brzeznej.

szel, zdj. archiwum MOS PN

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl