Wydarzenie odbyło się w Kinie Kijów." /> "Miłosna pułapka"w Krakowie • malopolskaonline.pl
Golemo
Rozmaitości
Sobota, 13 marca 2021 23:35

"Miłosna pułapka"w Krakowie

W piątek 12 marca publiczność w Krakowie mogła zobaczyć spektakl "Miłosna pułapka".
Wydarzenie odbyło się w Kinie Kijów.
Miłosna pułapka” jest to spektakl komediowy w reżyserii Stefana Friedmanna, przed publicznością krakowską wystąpili znani aktorzy teatralni i filmowi: Adrianna Biedrzynska, Tomasz Ciachorowski, Jacek Rozenek i Michalina Robakiewicz.


A o czym jest przedstawienie?

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem.
40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu.
Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego.
Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki…

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?

źródło: Tomasz Cichocki i materiały prasowe organizatorów

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl