Allmedica
Rozmaitości
Środa, 15 lutego 2017 20:07

Zimowy Biwak Szkoleniowy na Turbaczu (zapowiedzi filmowe)

Kolejna edycja Zimowego Biwaku Szkoleniowego Wintercamp 2017 odbędzie się tradycyjnie na Turbaczu w dwóch turach: 16 – 19 lutego i 20 – 23 lutego.
Każda edycja Biwaku jest inna. Organizator, Polish Outdoor Group, stara się wprowadzać coraz to nowe punkty programu, zapraszać nowych, ciekawych prelegentów. Największą nowością w tym roku, jest zupełnie nowy program – WINTERCAMP FAMILY – będzie to dodatkowa, specjalna edycja biwaku przygotowana specjalnie dla dorosłych z dziećmi. Rodzinny klimat zimowej przygody w połączeniu ze szkoleniami i zabawami to unikalna propozycja dla całych rodzin.W trakcie Biwaku ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR poprowadzą podstawowe kursy lawinowe, a instruktorzy PZA pokażą, jak poruszać się w górach zimą. Wszystko po to, aby każdy z „campowiczów” wiedział jak spędzić zimową noc w górach i przeżyć.

Poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania ludzi dzielących miłość do gór. Wiele osób przyjeżdża na Turbacz, by zawrzeć nowe znajomości i dobrze się bawić.Więcej na temat programu szkoleń znajdziecie na stronie www.wintercamp.org.pl/wintercamp-2017/szkolenie-i-program-wintercamp-2017/.

Natomiast o Wintercamp Family więcej informacji na: www.wintercamp.org.pl/wintercamp-family-2017/szkolenie-i-program-wintercamp-family-2017/.

mat. prasowy, opr.s/ zdj. Polish Outdoor Group
Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl