Rozmaitości
Środa, 24 maja 2023 09:00

Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Rozpoczyna się kolejną edycję cyklu wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE! Zapraszamy na otwarte wernisaże, na których zobaczyć można zdjęcia tegorocznych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.
Fotografia to sztuka tworzona przez indywidualistów. Subiektywne podejście do tematu pomaga w tworzeniu artystycznych zdjęć, które zaskakują od strony formalnej i skłaniają do refleksji. Serię takich spojrzeń na otaczający nas świat prezentują „Indywidualne 2023”.

Wystawy odbywają się w kilkudziesięciu punktach miasta Krakowa. Zlokalizowane są w galeriach, teatrach, kawiarniach i klubach. Taka koncepcja sprawia, że oglądanie zdjęć łączy się z miejską przygodą i odkrywaniem nowych przestrzeni dla sztuki.

Zdjęcia wykonane przez absolwentów SKF prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

„Szkoła sugeruje sposób podejścia do tworzenia dyplomu, natomiast tematy oraz metody wykonania są zróżnicowane i jak najbardziej indywidualne. To co łączy wystawy, to konceptualne podejście do tematu i przestrzeganie spójności warsztatowej przez każdego z młodych fotografów” - mówi dr Jerzy Gaweł, dyrektor Szkoły Kreatywnej Fotografii.
Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny.

Organizatorzy: Szkoła Kreatywnej Fotografii, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design
Partnerzy: MalopolskaOnline.pl, dlaStudenta.pl, studentnews.pl, Magazyn Exclusive, Genesis Gear, URBAN Photo Awards, Urban Photo Arena, FOTOPLUS, Moda w Polsce, The Spoiled Queen, TUBA


Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl