Rozmaitości
Piątek, 12 sierpnia 2016 11:11

Wystawa fotograficzna "Żywioł folkloru" (zdjęcia)

ZAKOPANE. Na Krupówkach poniżej oczka wodnego otwarta została wystawa „Żywioł folkloru” prezentująca prace laureatów drugiej edycji konkursu fotograficznego wykonane podczas zeszłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.
Wydarzenie towarzyszy tegorocznej 48. edycji MFFZG.

Wystawa prezentowana na Krupówkach do 30 sierpnia przedstawia radość tańca, bogate stroje, zamiłowanie do tradycji i folkloru zatrzymane w kadrze przez laureatów konkursu fotograficznego: Karolinę Kacperek, Agnieszkę Stępień, Julię Zabrodzką, Małgorzatę Falecką, Tomasza Osuchowskiego, Agnieszkę Sulikowską, Rafała Jabłońskiego-Zelka i Karolinę Barciszewską-Kozioł.

Dodatkowo indywidualną częścią wystawy uhonorowany został Marcin Szkodziński – laureat I miejsca w kategorii fotoreporterów.

Wystawa jest zaproszeniem na zbliżający się Festiwal, a także zachętą do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego dla wszystkich, którzy pasjonują się fotografią i folklorem lub po prostu zachwycą się festiwalowymi występami i w pewnej chwili sięgną po aparat fotograficzny lub komórkę.

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl