Allmedica
Rozmaitości
Czwartek, 16 marca 2023 17:56

Uczniowie na targach edukacyjnych

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju prezentowali swoją szkołę podczas Targów edukacyjnych szkół ponadpodstawowych.
Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Muszynie.

- Zaprezentowaliśmy kierunki kształcenia i ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Młodzież z poszczególnych klas wystawiła ekspozycje obrazujące najważniejsze działania, realizowane projekty, w tym projekt Erasmus+ dla technikum i projekt Power dla liceum. Zaprezentował się także Szkolny Klub Wolontariatu oraz Szkolne Koło PCK - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Staraliśmy się mówić o szkole z perspektywy naszych uczniów, którzy odpowiadali na pytania i opowiadali o możliwościach osobistego rozwoju oraz o perspektywach związanych z przyszłością. Skupiliśmy się również na tym, co możemy zaoferować ósmoklasistom w cyklu kształcenia. Stawiamy na nowoczesność, stały rozwój, zmiany i nowości, które wynikają z diagnozowanych przez nas potrzeb w środowisku lokalnym.

Cieszy nas zainteresowanie ósmoklasistów z terenu Gminy Muszyna, którzy odwiedzili nasze stoisko: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie, Szkoła Podstawowa w Powroźniku, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Złockiem, SP2 Muszyna przy Stowarzyszeniu na Rzecz Edukacji i Rozwoju Doliny Popradu, czy SP w Żegiestowie - dodaje dyrektor szkoły.
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl