Rozmaitości
Sobota, 22 października 2011 18:39

Tropami dotacji - konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy na temat Funduszy Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów nowatorskiego, suskiego i tatrzańskiego.
Konkurs realizowany będzie w dwóch etapach. Pierwszy krok należy do zainteresowanych szkół ponadgimnazjalnych, które mają za zadanie wyłonić swoich przedstawicieli. Z jednej szkoły do finału konkursu może zostać zgłoszonych maksymalnie trzech reprezentantów. Decydująca rozgrywka odbędzie się 14 grudnia w Nowym Targu. W pierwszej części zgłoszeni uczniowie rozwiążą test wielokrotnego wyboru, a najlepsza dziesiątka powalczy o podium. W drugiej części każdy uczestnik odpowie na trzy wylosowane przez siebie pytania. Uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów zajmie miejsce pierwsze i otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny. Do uczestnika, który zajmie miejsce drugie powędruje odtwarzacz multimedialny, trzecia z kolei osoba uzyska cyfrową ramkę do zdjęć, a każdy finalista otrzyma drobny upominek.

Uczniowie zainteresowani udziałem w finale mogą znaleźć materiały pomocne w przygotowaniu się do konkursu na stronach internetowych: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub http://www.fundusze.malopolska.pl oraz bezpośrednio w Lokalnym Punkcie Informacyjnym, przy Al. 1000-lecia 35 w Nowym Targu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 listopada br.

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać szkoły ponadgimnazjalne (licea ogólnokształcące, licea profilowane i technika) oraz kluby europejskie działające przy w/w szkołach.

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl