Rozmaitości
Poniedziałek, 1 stycznia 2018 22:00

Tak bawiono się w Szczawnicy (foto)

To była bardzo udana impreza sylwestrowa na góralską nutę. Szczawnica jak co roku bawiła się na placu przy dolnej stacji Kolei Linowej „Palenica”.
Tym razem mieszkańcy uzdrowiska i licznie przybyli goście i turyści bawili się w rytm folkowych przebojów góralskiej kapeli „Ciupaga”, znanej z udziału w programie „Mam Talent” 2016, w którym doszli do finału.

Zanim jednak doszło do koncertu gwiazdy programu, przybywających tłumnie pod kolejkę imprezowiczów rozbawiła i roztańczyła dwójka dj-ów: DJ Blue Note i DJ Kudłaty Sound System.

Punktualnie o 22.30 kapelę „Ciupaga” zapowiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Hurkała i zaczęło się: estradę opanował góralski żywioł, taneczna i skoczna muzyka o bogatym, regionalnym instrumentarium, tworzona przez grupę przyjaciół z niedalekiego Łącka. Co się tam działo! Ze sceny szedł dym, płyty zespołu fruwały w powietrzu, a ponad 2 tysięczna publiczność śpiewała wraz z wykonawcami i skakała w rytm znanych hitów!

Punktualnie o północy, po wspólnym odśpiewaniu „100 lat” za pomyślność Nowego 2018 Roku i zrobieniu selfie kapeli z publicznością, wystrzeliły sztuczne ognie, we wspaniałym, widowiskowym pokazie na tle muzyki. Komu jeszcze było mało atrakcji, do godziny 1:00 mógł bawić się wraz z DJ-ami.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy imprezy podkreślali, że zabawa była iście szampańska, a kapela „dawała góralskiego czadu”.

Organizatorem Sylwestra pod Gwiazdami, jak co roku, było Miasto i Gmina Szczawnica i Miejski Ośrodek Kultury.

Alina Lelito, Joanna Dziubińska pieniny24
WSB
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl