Rozmaitości
Wtorek, 29 czerwca 2021 07:44

Szlak Architektury Drewnianej w 3D

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl filmów poświęconych małopolskim obiektom Szlaku Architektury Drewnianej.
Filmy w formie animacji przedstawiają budowle zeskanowane laserowo w trójwymiarze, można więc oglądnąć je "od podszewki"

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w OrawceKościół pw. św. Michała Archanioła w SzalowejKościół św. św. Apostołów Filipa i Jakuba w SękowejCerkiew pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w ŁosiuKościół pw. św. Elżbiety Węgierskiej w TrybszuCerkiew prawosławna pw. Opieki Matki Bożej w WołowcuKościół św. Michała Archanioła w DębnieCerkiew prawosławna Opieki Matki Bożej w HańczowejKaplica pw. św. Józefa Rzemieślnika "Na Wodzie" w OjcowieKościół pw. św. Leonarda w Lipnicy MurowanejCerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła w PowroźnikuCerkiew parafialna greckokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Brunarach WyżnychCerkiew greckokatolicka Opieki Bogurodzicy NMP w OwczarachKarczma "Rzym" w Suchej BeskidzkiejKościół parafialny pw. św. Michała Archanioła w BinarowejMuzeum Powstania Chochołowskiego w ChochołowieKościół pw. św. Marcina w JawiszowicachCerkiew pw. św. Paraskewy w Kwiatoniu (UNESCO)Kościół pw. św. Bartłomieja w Krakowie-MogileKaplica „Na Wodzie” pw. św. Józefa Robotnika w OjcowieZagroda Felicji Curyłowej w Zalipiu

wo/ foto: kadr z filmu
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl