Bieh
Rozmaitości
Poniedziałek, 28 listopada 2022 19:00

Starosta ze Srebrnym Krzyżem Zasługi

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego, wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński, w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy, odznaczył starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi.
- Z dumą odznaczam starostę Marka Kwiatkowskiego w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy – powiedział wicewojewoda Mateusz Małodziński. – Starosta ma wielkie zasługi jako samorządowiec w rozwoju Powiatu Nowosądeckiego. Przez lata działalności społecznej na różnych płaszczyznach, dał się poznać jako człowiek dbający o dobro mieszkańców Sądecczyzny i Małopolski. Gratuluję również wspaniałej hali ze strzelnicą w Marcinkowicach, na otwarciu której byłem w poniedziałek. Ta i inne inwestycje realizowane przez władze Powiatu przynoszą korzyści wszystkim mieszkańcom Ziemi Sądeckiej. Rząd wspiera takie inicjatywy, o czym świadczą środki przekazane na realizację hali. Jeszcze raz gratuluję i życzę wielu równie potrzebnych i służących lokalnej społeczności inwestycji.

- Bardzo dziękuję za to wyróżnienie – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Dziękuję za docenienie mojej pracy i starań na rzecz rozwoju Sądecczyzny i całego regionu!

Gratulacje, w imieniu Klubu Radnych PiS złożyła Zofia Nika, a w imieniu Klubu Radnych „Wspólna Małopolska - Wspólna Sądecczyzna” - Marian Dobosz. Staroście gratulował także przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i wiceprzewodniczący Ryszard Poradowski.

Fot. Maria Olszowska
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl