Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 25 września 2018 14:00

Stanisława Celińska i jej "Malinowa"- koncert w NCK

W Nowohuckim Centrum Kultury w niedzielę 23 września odbył się koncert Stanisławy Celińskiej w wyremontowanych wnętrzach sali teatralnej. Artystka przedstawiła swój najnowszy album ”Malinowa”.
Jest to nowa, studyjna płyta, składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej. Premiera krążka odbyła się 25 maja.

Była to płyta wyczekiwana przez wielbicieli Artystki od sukcesu „Atramentowej” która zdobyła status podwójnej Platynowej Płyty, zainspirowana spotkaniami i rozmowami z fanami.

Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz.

Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia.

Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.


Tomasz Cichocki i materialy prasowe
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl