Rozmaitości
Czwartek, 20 września 2018 18:00

Srebrne Jabłko Sądeckie dla inspektora i nowy członek Komisji Bezpieczeństwa

Starosta nowosądecki Marek Pławiak i członek Zarządu Powiatu wzięli dziś udział w obradach Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.
Podczas posiedzenia starosta Marek Pławiak odznaczył Srebrnym Jabłkiem Sądeckim Witolda Rutkowskiego – inspektora Wydziału Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Nowego Sącza. Podziękował mu w ten sposób za wieloletnie współdziałanie z samorządem powiatu i aktywną działalność na rzecz budowy systemu bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny. Starosta wręczył też akt powołania do składu Komisji Krzysztofowi Setlakowi – sekretarzowi gminy Łabowa.

Podczas obrad wysłuchano m.in. informacji na temat funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu, zanieczyszczenia środowiska naturalnego w okresie grzewczym oraz planowanych działań Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców w sezonie zimowym. Sporo miejsca poświęcono omówieniu kwestii bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w szkołach na terenie miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.
Obrady Komisji prowadził Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

(szel)
Fot. Paweł Szeliga
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl