Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 27 września 2011 11:30

Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny! - czyli jesienią taniej pod Tatrami

ZAKOPANE. Lokalni samorządowcy wraz z Urzędem Miasta zaangażowali się w projekt "Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny!". - Akcja, która odbędzie się w połowie października jest formą przekazania podziękowań dla turystów za udany letni sezon turystyczny w Zakopanem - wyjaśnia Łukasz Chmielowski.
Doradca burmistrza Zakopanego dodaje, że projekt ma na celu promocję Zakopanego w okresie tzw. niskiego sezonu. Jest też wsparciem jesiennej oferty turystycznej oraz próbą przełamania pojawiającego się stereotypu o drogim Zakopanem i „Góralach, którzy wszystko przeliczają na dudki”. - Czy uda nam się wspólnie je zmieniać, wierzymy, że tak! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zakopiańskich przedsiębiorców – pensjonaty, hotele, kwatery prywatne, restauratorów, właścicieli kawiarni, a także firmy przewozowe, Instytucje Kultury m.in. muzea, galerie czy kina - do udziału w akcji Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny! - namawia.

Oferta jaka zostanie utworzona i dostępna za pół ceny w październikowy weekend (15-16 października br.) skierowana jest do turystów, ale i do mieszkańców Zakopanego, dla których akcja ma być szansą na skorzystanie z tańszej oferty rekreacyjnej lub gastronomicznej.

Żeby wziąć udział w akcji trzeba wejść na stronę www.zakopane.eu kliknąć w banner akcji, zapoznać się z regulaminem oraz zasadami zgłoszenia obiektu. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i dodać zdjęcia charakteryzujące wpisywaną ofertę. Wypełnione oświadczenie będące załącznikiem do regulaminu - po wydrukowaniu i podpisaniu - należy dostarczyć na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta. Zgłoszenia można przesyłać do końca września. Obiekty umieszczone zostaną na mapce udostępnionej we wszystkich lokalach i miejscach biorących udział w akcji oraz w punktach informacji turystycznej i biurach podróży.

Organizatorem projektu jest Urząd Miasta Zakopane, współorganizatorem Biuro Promocji Zakopanego, a patronat objął burmistrz Zakopanego Janusz Majcher oraz Polska Organizacja Turystyczna.

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl