Rozmaitości
Wtorek, 13 marca 2012 17:11

Sądecka Akademia Dziecięca –zapisy na III edycję MINIDRIMAGINE - warsztaty grafiki i animacji 3D

Sądecka Akademia Dziecięca (SAD) organizowana przez Fundację Młodzież-Edukacja-Przyszłość i Wyższą Szkołę Biznesu – NLU, pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, zaprasza uczniów nowosądeckich szkół podstawowych na warsztaty grafiki i animacji komputerowej 3D pn. MINIDRIMAGINE. Zajęcia współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Nowego Sącza.
Celem warsztatów jest dostarczenie uczestnikom podstawowej wiedzy w zakresie grafiki komputerowej 3D i SFX oraz rozwijanie u dzieci wyobraźni, orientacji przestrzennej, a także doskonalenie umiejętności praktycznego i pożytecznego wykorzystania komputera. Podczas zajęć uczestnicy uczą się obsługi programu komputerowego do tworzenia animacji 3D, a następnie modelują obiekty przestrzenne, bryły geometryczne, budowle architektoniczne oraz animacje 3D.
I tak uczestnicy poznają narzędzia do tworzenia trójwymiarowej geometrii, narzędzia do nakładania tekstur, wstawiania gotowych komponentów, wszystko to na prostych do przyswojenia przez dzieci przykładach.
Zajęcia prowadzone są przez specjalistę w dziedzinie grafiki i animacji komputerowej 3D.
Każdy uczestnik warsztatów staje się równocześnie studentem SAD-u.

Zainteresowanych zapraszamy do elektronicznej rejestracji na stronie internetowej projektu: www.sad.wsb-nlu.edu.pl

Rejestracja zostanie uruchomiona 13 marca (wtorek) o godz. 12.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz organizacji i uczestnictwa dzieci w zajęciach dostępne są na stronie: www.sad.wsb-nlu.edu.pl

opr.s/

źródło: Wrota Małopolski

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl