Golemo
Rozmaitości
Środa, 27 czerwca 2018 13:43

Remont przyszkolnego boiska w Mochnaczce Niżnej

W Urzędzie Miejskim w Krynicy-Zdroju podpisano umowę na remont boiska przyszkolnego w Mochnaczce Niżnej o wymiarach 44x22 m.
W Mochnaczce Niżnej powstanie wielofunkcyjne boisko na którym można będzie pograć w piłkę nożną, piłkę ręczną, boisko do tenisa, boisko do siatkówki oraz do koszykówki. W ramach projektu "Małopolskie boiska” wymieniona ma być nawierzchnia z urazogennych, często betonowych, na nawierzchnie bezpieczne poliuretanowe tzw. polipropylenowe. Oprócz wymiany nawierzchni wymienione zostaną bramki, siatki, kosze i ogrodzenie.

Boisko w Mochnaczce to drugi obiekt, który przejdzie modernizację. Pierwsze boisko, przy którym rozpoczęto prace znajduje się przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju.

Zgodnie z podpisaną umową boisko zostanie wyremontowane w terminie do 15 sierpnia, tak aby wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego dzieci mogły korzystać z bezpiecznego boiska – powiedział Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju

W ostatnich latach na terenie całej gminy powstały lub zostały zmodernizowane liczne place zabaw, place rekreacyjne, siłownie zewnętrzne, czy boiska.

Wartość inwestycji to 399 750,00 zł z czego wsparcie finansowe Województwa Małopolskiego w ramach programu „Małopolskie Boiska” to 155 634,00 zł. Wykonawcą prac będzie konsorcjum firm z liderem firmą ZUE Krzysztof Łęczycki.

s/

źródło: Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
balony
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl