WSB
Rozmaitości
Poniedziałek, 2 kwietnia 2012 17:59

Propozycja dla studentów małopolskich uczelni: „Przestudiuj Fundusze”

Departament Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje konkurs dla studentów małopolskich uczelni wyższych pod hasłem „Przestudiuj Fundusze”.
- Masz pomysł, jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób pokazać inwestycje zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim. Czekamy na Twoje zgłoszenie – zaproponuj własną, autorską trasę śladami unijnych inwestycji w Małopolsce i graj o atrakcyjne nagrody -namawia Arkadiusz Szymczyk z nowotarskiego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 maja br.

Prace konkursowe powinny przedstawiać opis oraz ilustrację szlaku turystycznego, na którym znajdą się minimum 3 projekty (inwestycje) zrealizowane w Małopolsce w ramach przynajmniej jednego z wymienionych programów:
- Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego,
- Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
- Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
- Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko,
- Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

Inwestycje mogą dotyczyć dowolnej tematyki, ważne by miały one pozytywny wpływ na życie mieszkańców województwa i przyczyniały się do rozwoju przedsiębiorczości oraz wzrostu atrakcyjności regionu. Trasa (piesza, rowerowa, kajakowa, samochodowa lub inna) stworzona przez uczestnika konkursu ma przebiegać przez Małopolskę i powinna być dostosowana do środków transportu, którymi miałaby być pokonywana. Opis trasy powinien być skonstruowany tak, aby każdy zainteresowany mógł wybrać się nią na wycieczkę.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.fundusze.malopolska.pl/przestudiujfundusze

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl