Allmedica
Rozmaitości
Czwartek, 28 sierpnia 2014 22:25

Praca dla młodych. Można zgłaszać się tylko do końca tygodnia

Młodzi ludzie w wieku od 18 do 25 lat mogą nie tylko zbadać swoje umiejętności zawodowe ale pójść na staż i dostać pieniądze za pracę. Co ważne udział w zajęciach jest bezpłatny.
Projekt skierowany jest do młodzieży, która nie uczy się, nie pracuje i nie zdobyła jeszcze żadnych kwalifikacji, a jeśli takie posiada nie są dostosowane do obecnego rynku pracy.

Przedsięwzięcie „Równi na rynku pracy” jest realizowane w ramach Gwarancji dla Młodzieży przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie. Tych, którzy nie mają pomysłu na to co chcieli by robić w swoim życiu lub mają trudności w odbyciu stażu w wymarzonym zawodzie zapraszamy do Młodzieżowego Biura Pracy do 29 sierpnia. Są jeszcze wolne miejsca.

Mile widziani będą młodzi ludzie o co najmniej podstawowym wykształceniu, absolwenci szkół zawodowych, techników, niepełnosprawni a także absolwenci studiów licencjackich, którzy nie mogą znaleźć pracy. W ramach projektu doradca zawodowy zbada predyspozycje zawodowe. Ponadto beneficjenci w ramach projektu mogą liczyć na kursy językowe, komputerowe, prawa jazd kat B i naukę poszukiwania pracy.

A.M/
Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl