WSB
Rozmaitości
Wtorek, 14 maja 2013 23:22

Portal ’Nowa Wieś w gminie Kęty’ w finale konkursu „Sołectw@ w sieci”!

Zaprzyjaźniona z nami strona "Nowa Wieś w gminie Kęty" znalazła się wśród 16 finalistów konkursu na najlepszą stronę sołectwa w Polsce. Jury wyłoni trzy najlepsze strony spośród całej "16". Każdy mieszkaniec, czytelnik z województwa małopolskiego, może zagłosować na tę stronę w odrębnym plebiscycie - Nagroda Publiczności".
To nie tylko promocja Nowej Wsi, gminy Kęty, ale również powiatu oświęcimskiego i całego województwa małopolskiego, bowiem portal www.nowa-wies-kety.pl pokonał ponad 30 innych stron internetowych z całej Małopolski.

- Jury oceniało ponad 230 witryn zgłoszonych do konkursu z całej Polski. Najwięcej zgłoszeń nadesłały województwa: małopolskie - 32 strony i wielkopolskie - 29 stron. Z każdego województwa wybrano jedną stronę internetową. Do końca maja br. jury konkursowe będzie wybierać spośród 16 wojewódzkich finalistów trzech zwycięzców. Finałowa gala dla odbędzie się 7 czerwca br. w Senacie RP - wyjaśnia redaktor naczelny portalu Marcin Hałat. I dodaje: - Wierzymy, że również mikroportale mogą mieć siłę sprawczą i godnie reprezentować gminę, powiat i województwo na szerszym, ogólnopolskim forum.

By zagłosować w plebiscycie publiczności na stronę 'Nowa Wieś w gminie Kęty', należy kliknąć tutaj

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa. Głosowanie trwa do północy 27 maja br.

s/




WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl