Rozmaitości
Piątek, 16 maja 2014 16:33

Połączenie w dobrej cenie

Podróż pociągiem może być przyjemnością dla pasażerów nie tylko dlatego, że nie ma tłoku lub za oknem oglądamy atrakcyjne krajobrazy ale ze względu na cenę.
Ciekawą ofertę przygotowały dla pasażerów z południa kraju Przewozy Regionalne. Pomysł tego przedsięwzięcia narodził się sześć lat temu. Wprowadzono wtedy dziesięć połączeń. Teraz jest ich o osiemnaście więcej. Wciągu lat ich liczba była wciąż modyfikowana w zależności od oczekiwania podróżnych.

- Największą popularnością wśród podróżnych cieszą się relacje m. in. Kraków – Oświęcim, Kraków – Nowy Sącz, Kraków – Tarnów, Kraków – Libiąż, Kraków – Sucha Beskidzka - mówi Sylwia Spychała rzecznik oddziału małopolskiego Przewozów Regionalnych.

Co ważne dla podróżujących - w maju lista odcinków, na której obowiązuje oferta specjalna „Połączenie w dobrej cenie” wzbogaciła się o trzy kolejne relacje: Jaworzno Szczakowa - Katowice, Trzebinia – Katowice i Kraków - Katowice. Dzięki takiemu rozwiązaniu bilet według taryfy normalnej za przejazd w pociągu REGIO na trasie: Kraków - Katowice jest tańszy o 4,10 zł, a cena wynosi 13,00 zł. Atrakcyjne zniżki uzyskali również podróżujący na trasie Jaworzno Szczakowa – Katowice
i Trzebinia – Katowice, gdzie obniżka wynosi 3,60 zł, a bilet w pierwszym przypadku kosztuje 4,00 zł , a w drugim 7,00 zł.

Inną ciekawą nowością jest „Połączenie w dobrej cenie” na odcinku Kraków – Katowice. Tam wprowadzony został bilet odcinkowy miesięczny imienny w cenie 220,00 zł, gdzie dotychczasowa cena wynosiła 299,00 zł . Nic tylko podróżować !

am/ zdj. Anna Mączka
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl