Rozmaitości
Niedziela, 5 stycznia 2014 12:03

Nowy Sącz wśród finalistów 5. edycji plebiscytu miast „Świeć Się z ENERGĄ”

Nowy Sącz reprezentuje woj. małopolskie w finale plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Miasto zostało zwycięzcą etapu wojewódzkiego i pokonało konkurentów otrzymując aż 36 proc. głosów w swoim regionie. Na drugim miejscu uplasował się Kraków zdobywając 16 proc. głosów internautów. Na miejscu trzecim znalazły się Gorlice (11 proc.), a na czwartym Oświęcim ( 8 proc).
O tym, kto zdobędzie tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce zadecydują głosujący na SwiecSie.pl oraz za pośrednictwem aplikacji na facebooku i nk.pl. W ubiegłym roku wygrało Bielsko-Biała. Komu tym razem przypadnie zwycięski laur? Odpowiedź poznamy już 13 stycznia.

Na triumfatora plebiscytu na najpiękniejsze świąteczne iluminacje miejskie czeka ufundowany przez spółkę ENERGA Oświetlenie zestaw nowoczesnego, energooszczędnego sprzętu AGD o wartości ponad 10 tys. zł, który urząd miasta przeznaczy na wybrany przez siebie cel społeczny. Zwycięzcy wojewódzcy obok tytułu, otrzymają od serwisu sklep.energa.pl zestaw małego, energooszczędnego sprzętu AGD o wartości 1 tys. zł każdy, z przeznaczeniem dla domu dziecka, lub na inny wybrany cel społeczny.

opr.s/

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl