Rozmaitości
Poniedziałek, 13 listopada 2017 14:19

Niepodległościowe strzelanie (zdjęcia)

Z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości na strzelnicy sportowej LOK przy ul Tarnowskiej 32 w Nowym Sączu spotkali się sądeczanie, którzy chcieli upamiętnić to święto i spędzić wolny czas doskonaląc swoje umiejętności strzeleckie.
Mocną reprezentację wystawił SKS Barcice i Strzelec. Strzelano z karabinków pneumatycznych Henel (szkoły), oraz karabinków kulowych Toz 14 (chętni, znający podstawowe zasady strzelania z tej broni).

W strzelaniu z karabinka pneumatycznego wśród uczniów szkół podstawowych najlepszy wynik uzyskali Adrian Kopiec (92 punkty) i Elena Lompart (89 punktów).

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najcelniejszym okiem wykazała się Paulina Tudaj (87 punktów). Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Jakub Firlej (92 punkty).

W strzelaniu z karabinka kulowego najlepsza z dziewcząt była Laura Stężowska (78 punktów). Pierwsze miejsce dla chłopców wywalczył natomiast Jakub Firlej (91 punktów).

Wśród dorosłych najlepszy wynik uzyskali Beata Frączek i Tomasz Ciesielski (oboje zdobyli po 92 punkty).

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe, w imieniu starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka, wręczył zwycięzcom Ryszard Wąsowicz – dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

szel/ zdj. archiwum organizatorów
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl